PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی نحوه به روز رسانی مودمnetis DL4310

کوشا
12-17-2015, 08:23
با سلام
لطفا نحوۀ به روز رسانی Firmware مودم Netis DL4310را هم آموزش دهید.

Dplay
12-17-2015, 13:17
با سلام
لطفا نحوۀ به روز رسانی Firmware مودم Netis DL4310را هم آموزش دهید.

سلام

پیشنهاد ما به شما فقط موقه ایی آپدیت مودم را انجام دهید که مودم دچار اشکال شده باشد .

خدمت شما :

کوشا
12-17-2015, 16:44
سلام

پیشنهاد ما به شما فقط موقه ایی آپدیت مودم را انجام دهید که مودم دچار اشکال شده باشد .

خدمت شما :

باسلام

ار لطف حضرت عالی متشکرم.منظورتان از اشکال پیدا کردن مودم چییه؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟uyuyhyb

Dplay
12-17-2015, 17:09
باسلام

ار لطف حضرت عالی متشکرم.منظورتان از اشکال پیدا کردن مودم چییه؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟uyuyhyb

برای مثال : مودم فقط چراغ پاور روشن می شود و یا اینکه قسمت wifi آن از کار افتاده ویا قطع وصلی زیادی داشته

باشد و از این قبل اشکالات

مشکل مودم شما ؟

کوشا
12-17-2015, 17:29
برای مثال : مودم فقط چراغ پاور روشن می شود و یا اینکه قسمت wifi آن از کار افتاده ویا قطع وصلی زیادی داشته

باشد و از این قبل اشکالات

مشکل مودم شما ؟

باسلام

مودم بنده مشکل خاصی ندارد.فقط از باب دانستن نحوۀ به روز رسانی آن پرسیده بودم که در موقع نیاز بدانم که چه باید بکنم.
البته این نکته را هم عرض کنم که : شنیده بودم ، به روز رسانی مودم در هر حال خوب است.

به نظر شما به روز رسانی مودم در حالی که ایرادات گفته شده را نداشته باشد چه اشکالی دارد.
در ضمن فایل پیوستی در پست شما باز نشد.یعنی سیستم پیام خطا می دهد !

Dplay
12-17-2015, 17:41
باسلام

مودم بنده مشکل خاصی ندارد.فقط از باب دانستن نحوۀ به روز رسانی آن پرسیده بودم که در موقع نیاز بدانم که چه باید بکنم.
البته این نکته را هم عرض کنم که : شنیده بودم ، به روز رسانی مودم در هر حال خوب است.

به نظر شما به روز رسانی مودم در حالی که ایرادات گفته شده را نداشته باشد چه اشکالی دارد.
در ضمن فایل پیوستی در پست شما باز نشد.یعنی سیستم پیام خطا می دهد !

شنیده بودم ، به روز رسانی مودم در هر حال خوب است.

برای مواقع که خود شرکت ساپورت کننده اعلام کند مانند مبین نت

پیشنهاد ما به شما و دیگر کاربران : در صورت عادی نیازی به آپدیت مودم نیست .

در مورد فایل پیوستی جهت اطلاع به این تاپیک مراجعه کنید :

Dplay انجمن تخصصی تعمیراتی ([Only registered and activated users can see links])