PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات و سوالات کاربران و بازدیدکنندگان

Dplay
01-03-2016, 14:02
با سلام

به درخواست کاربران این تاپیک ایجاد شد هرگونه پیشنهاد و انتقاداتی در مورد سایت و مسائل آن هست در این تاپیک

مطرح کنید .

کوشا
01-03-2016, 21:35
[QUOTE=Dplay;2225]با سلام

به درخواست کاربران این تاپیک ایجاد شد هرگونه پیشنهاد و انتقاداتی در مورد سایت و مسائل آن هست در این تاپیک

مطرح کنید .

باسلام

باتشکر از مدیر محترم سایت.
حالا که این امکان خوب راه اندازی شده ، چه خوبه که یک عنوان مستقل هم داشته باشه. به نظر بنده زیر عنوان قوانین سایت یا یه جائی تو همون کادر برای عنوان این تاپیک مناسب هست.

Dplay
01-03-2016, 22:45
[quote=dplay;2225]با سلام

مطرح کنید .

باسلام

باتشکر از مدیر محترم سایت.
حالا که این امکان خوب راه اندازی شده ، چه خوبه که یک عنوان مستقل هم داشته باشه. به نظر بنده زیر عنوان قوانین سایت یا یه جائی تو همون کادر برای عنوان این تاپیک مناسب هست.

با سلام

در همین بخش و تاپیک می توانید مطرح کنید

عنوان این بخش به درخواست شما اصلاح و ویرایش شد .

hamednike
02-11-2018, 12:54
سلام
بنده نیاز به یه فایل 2 مگی دارم ولی هزینه عضویت برای دریافت این فایل خیلی زیاده اگه امکانش باشه یه قانونی برای دانلود محدور(1بار) برا سایت در نظر بگیرید تا مشکل ما هم حل بشه
با تشکر از سایت ارزنده شما متشکرم
DPLAY DUMP DVB-T MARSHAL ME-885H (W25Q32).rar ([Only registered and activated users can see links])
فایل فلش گیرنده دیجیتال مارشال MARSHAL مدل ME-885H ([Only registered and activated users can see links])

Mortal Kombat
02-11-2018, 17:55
سلام
بنده نیاز به یه فایل 2 مگی دارم ولی هزینه عضویت برای دریافت این فایل خیلی زیاده اگه امکانش باشه یه قانونی برای دانلود محدور(1بار) برا سایت در نظر بگیرید تا مشکل ما هم حل بشه
با تشکر از سایت ارزنده شما متشکرم
DPLAY DUMP DVB-T MARSHAL ME-885H (W25Q32).rar ([Only registered and activated users can see links])
فایل فلش گیرنده دیجیتال مارشال MARSHAL مدل ME-885H ([Only registered and activated users can see links])

درود

متاسفانه این مورد امکان پذیر نیست.

aylen2006
02-19-2021, 21:32
درود به مدیریت محترم سایت
چرا من نمیتونم موضوع جدیدی یا فایلی دانلود کنم
ایا اکانت من تموم شده ولی فکر کنم تا برج 1 من اکانتم فعال اگه اشتباه نکنم
امیدوارم مدیریت محترم سایت
جواب بنده بدن
با تشکر از زحمات ارزنده شما

Dplay
02-20-2021, 00:18
درود به مدیریت محترم سایت
چرا من نمیتونم موضوع جدیدی یا فایلی دانلود کنم
ایا اکانت من تموم شده ولی فکر کنم تا برج 1 من اکانتم فعال اگه اشتباه نکنم
امیدوارم مدیریت محترم سایت
جواب بنده بدن
با تشکر از زحمات ارزنده شما

با سلام

تاریخ شروع و انقضا هر کاربری بعد از پرداخت اشتراک خود , در قسمت (پرداخت اشتراک) قابل مشاهده است .

تاریخ شروع و انقضا اکانت کاربری شما :

از 06-11-2020 تا 06-02-2021

aylen2006
02-20-2021, 10:41
با سلام

تاریخ شروع و انقضا هر کاربری بعد از پرداخت اشتراک خود , در قسمت (پرداخت اشتراک) قابل مشاهده است .

تاریخ شروع و انقضا اکانت کاربری شما :

از 06-11-2020 تا 06-02-2021

پس چرا من نمیتونم موضوع ارسال کنم
و نمیتونم فایلی دانلود میکنم
یه فایل بخوام دانلود کنم این نوشته برام ظاهر میشه

ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
برای دانلود فایل های پیوستی سایت ,شما باید عضو کاربران اشتراکی باشید
جهت پرداخت اشتراک و ارتقاء اکانت کاربری به گروه VIP لطفا روی لینک زیر کلیک کنیدلینک پرداخت آنلاین انجمن تخصصی تعمیراتی ([Only registered and activated users can see links])
منتظر جواب شما مدیر محترم سایت
امیدوارم مشکلم برطرف بشه

Mortal Kombat
02-20-2021, 11:04
پس چرا من نمیتونم موضوع ارسال کنم
و نمیتونم فایلی دانلود میکنم
یه فایل بخوام دانلود کنم این نوشته برام ظاهر میشه

ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
برای دانلود فایل های پیوستی سایت ,شما باید عضو کاربران اشتراکی باشید
جهت پرداخت اشتراک و ارتقاء اکانت کاربری به گروه VIP لطفا روی لینک زیر کلیک کنیدلینک پرداخت آنلاین انجمن تخصصی تعمیراتی ([Only registered and activated users can see links])
منتظر جواب شما مدیر محترم سایت
امیدوارم مشکلم برطرف بشه

درود

دوست عزیز اکانت شما به پایان رسیده و کاربر عادی هستید .
تاریخ امروز 20.02.2021 هست

Hamid tata
04-02-2021, 21:15
سلام. دیشب در سایت شما مشترک شده و هزینه 6 ماهه پرداخت نمودم. امروز با مراجعه به سایت شما پس از دانلود یک فایل pdf کم حجم متاسفانه برای دانلود بعدی پیغام محدودیت تا 24 ساعت اینده داد!!! درحالی که در قوانین خودتون تا 8 فایل مجوز دانلود داده اید. گذشته از این محدودیت غیرمنصفانه لااقل به قوانین خودنوشته تان پابند باشید!! امیدوارم پیام من را حذف نکنید و پاسخ قانع کننده بدید. سپاس.

Mortal Kombat
04-02-2021, 22:48
سلام. دیشب در سایت شما مشترک شده و هزینه 6 ماهه پرداخت نمودم. امروز با مراجعه به سایت شما پس از دانلود یک فایل pdf کم حجم متاسفانه برای دانلود بعدی پیغام محدودیت تا 24 ساعت اینده داد!!! درحالی که در قوانین خودتون تا 8 فایل مجوز دانلود داده اید. گذشته از این محدودیت غیرمنصفانه لااقل به قوانین خودنوشته تان پابند باشید!! امیدوارم پیام من را حذف نکنید و پاسخ قانع کننده بدید. سپاس.

درود بر شما

سال جدید را به شما تبریک عرض کنیم و خوشحالیم به جمع کاربران ما پیوستید .

توضیحات کامل داده شده لطفا شما یه بار دیگر تاپیک ها رو مرور کنید :

Dplay انجمن تخصصی تعمیراتی ([Only registered and activated users can see links])

و همچنین این تاپیک زیر را مشاهده کنید:

Dplay انجمن تخصصی تعمیراتی ([Only registered and activated users can see links])

لطفا تاپیک ها رو بدقت بخونید باز سوالی بود در خدمتونم

Dplay
04-27-2021, 02:09
با سلام

پاسخ به سوال کاربر و برخی از کاربران :

نمونه سوال کاربر در تماس با ما :

ایا تضمینی بعد از واریز هست که اگه فایل مورد نظرم رو پیدا نکنم

پاسخ :

ما به هیچ کاربری قول فایل و نرم افزاری نمی دهیم فایل های ما همینی که در انجمن هست و 90 درصد سالم وتست شده هستند مگر برخی از فایل ها از

سایت های عربی تعمیرات دریافت کردیم ما بقی تا جایی که تونستیم خودمون بکاپ گرفتیم

Dplay
01-23-2022, 03:43
با سلام

یکی از سوالات همیشگی کاربران در فرم تماس با ما :

باسلام
بنده رمز عبور مودم رو فراموش کردم اگر امکان داره ارسال بفرمایید.
سپاس گزارم

پاسخ درخواست :

برای بازیابی رمز اکانت خود باید خودتون اقدام کنید اگر ایمیل معتبر استفاده کرده باشید قادر هستید رمز فراموش شده اکانت کاربری خود را بازیابی کنید

فرم درخواست رمز عبور گم شده ([Only registered and activated users can see links])

SENIOR
02-13-2023, 12:55
سلام وقت بخیر

اگر ممکن هست بخش تعمیرات موبایل هم به انجمن اضافه کنید ضروری است

Dplay
02-13-2023, 13:04
سلام وقت بخیر

اگر ممکن هست بخش تعمیرات موبایل هم به انجمن اضافه کنید ضروری است

با سلام

بزودی به نابه درخواست شما و برخی کاربران که درخواست داده بودند اضافه می کنیم همچنین به درخواست یکی از اساتید که ایشان در طراحی انجمن

فعال هستند و نیاز هست بخشی برای طراحی انجمن ویبولتین و برخی انجمن ساز ها با توجه به بسته شدن 2 انجمن VBIRAN و WIKIVB بخشی اضافه خواهیم کرد

Repair
02-14-2023, 14:00
سلام
واقعا این بخش خیلی ضروریه
بخشی برای طراحی انجمن ویبولتین و برخی انجمن ساز ها با توجه به بسته شدن 2 انجمن VBIRAN و WIKIVB بخشی اضافه خواهیم کرد

Dplay
02-16-2023, 18:03
سلام
واقعا این بخش خیلی ضروریه

با سلام

هر دو بخش اضافه شدند