PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات ومشکلات گیرنده های دیجیتال DVB-T

Mortal Kombat
01-18-2016, 17:13
سوالات ومشکلات گیرنده های دیجیتال dvb-t

hamidx40
03-10-2019, 03:01
سلام خسته نباشید دستگاه دیجتال مدل ICEN ([Only registered and activated users can see links]فایل-فلش-ICEN)1290 ([Only registered and activated users can see links]فایل-فلش-ICEN) کانا اضافه ÷اک می کنیم دستگاه خاموش می کنیم وقتی که روشن می کنیم کانال که ÷اک کردیم دوبار ه بر می کرد لطفا راهنمایی کنید متشکر م ([Only registered and activated users can see links]فایل-فلش-ICEN)

Mortal Kombat
03-10-2019, 03:23
سلام خسته نباشید دستگاه دیجتال مدل ICEN ([Only registered and activated users can see links]فایل-فلش-ICEN)1290 ([Only registered and activated users can see links]فایل-فلش-ICEN) کانا اضافه ÷اک می کنیم دستگاه خاموش می کنیم وقتی که روشن می کنیم کانال که ÷اک کردیم دوبار ه بر می کرد لطفا راهنمایی کنید متشکر م

درود

منظورتون کانال جستجو شده حذف می شود ؟

hamidx40
03-10-2019, 23:20
سلام نه کانال اضافه حذف می کنم روز بعد دستگاه روشن می کنم کانال که حذ ف کرده بود م دوبار ه میاد

Mortal Kombat
03-11-2019, 01:17
سلام نه کانال اضافه حذف می کنم روز بعد دستگاه روشن می کنم کانال که حذ ف کرده بود م دوبار ه میاد

دستگاه را یک بار ریست کارخانه کنید درست نشد فلش بزنید .