PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش ال ای دی مارشال مدل MARSHAL ME-4230

Dplay
02-03-2016, 18:41
فایل فلش ال ای دی مارشال مدل MARSHAL ME-4230

h.rahimi
04-11-2022, 11:43
سلام
آیا از این فایل به عنوان فایل به روزرسانی تلویزیون میشه استفاده کرد؟

Mortal Kombat
04-11-2022, 12:30
سلام
آیا از این فایل به عنوان فایل به روزرسانی تلویزیون میشه استفاده کرد؟

درود

نه متاسفانه

h.rahimi
04-11-2022, 13:45
امکانش هست فایل بروزرسانی این مدل تلویزیون را قرار بدین تا استفاده کنیم؟
MARSHAL ME-4230

Mortal Kombat
04-12-2022, 21:31
امکانش هست فایل بروزرسانی این مدل تلویزیون را قرار بدین تا استفاده کنیم؟
MARSHAL ME-4230

درود

خدمت شما:

فایل بروز رسانی تلویزیون ال ای دی مارشال MARSHAL ME-4230 ([Only registered and activated users can see links])

game
09-16-2023, 17:50
سلام خسته نباشید چطور میشه تلویزیون رو فلش زد؟

Mortal Kombat
09-16-2023, 18:21
سلام خسته نباشید چطور میشه تلویزیون رو فلش زد؟
درود

باید تعمیرکار باشید و مجهزبه وسایل تعمیر از جمله پروگرامر

game
09-17-2023, 20:19
سلام خسته نباشید بنده این فایل رو با فلش به تلوبزیون متصل کردم اما ارور فایل ناشناخته است میده

بعد یه سوال داشتم ازتون من از این فایل برای این استفاده میکنم چون بچه ها رو تلویزبون رمز گذاشتن و برای کانال یابی رمز میخواد و هر چقد هم امتحان کردیم باز نشده خواستم برای بازگشت به تنظیمات کارخانه از این فایل استفاده کنم ک این ارور رو داد
به نظرتون برای این که تلویزیون رو ریست کنم باید چیکاری انجام بدم چه سخت افزاری چه نر افزاری ممنون میشم کمک کنید اصلن تو هیچ جایی نیست

رمز مادر نداره این تلویزیون؟

Mortal Kombat
09-18-2023, 00:01
سلام خسته نباشید بنده این فایل رو با فلش به تلوبزیون متصل کردم اما ارور فایل ناشناخته است میده

بعد یه سوال داشتم ازتون من از این فایل برای این استفاده میکنم چون بچه ها رو تلویزبون رمز گذاشتن و برای کانال یابی رمز میخواد و هر چقد هم امتحان کردیم باز نشده خواستم برای بازگشت به تنظیمات کارخانه از این فایل استفاده کنم ک این ارور رو داد
به نظرتون برای این که تلویزیون رو ریست کنم باید چیکاری انجام بدم چه سخت افزاری چه نر افزاری ممنون میشم کمک کنید اصلن تو هیچ جایی نیست

رمز مادر نداره این تلویزیون؟

درود

این فایل برای بروزرسانی نیست شما باید نزد نمایندگی مجازمراجعه کنید از طریق منو مخفی ریست فاکتوری شود و رمز حذف می شود