PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش سالم و تست شده دوو مدل DAEWOO 47E8100 3D

Mortal Kombat
02-20-2016, 23:21
فایل فلش سالم و تست شده دوو مدل DAEWOO 47E8100 3D

khadempir
02-17-2017, 21:31
با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا فایل کامل ایپرام این مدل رو واسه دانلود قرار بدین
که در حدود 500 مگا بایت می باشد
با تشکر فراوان از مدیریت سایت

khadempir
02-17-2017, 21:47
ممنون میشم اگه نحوه آپدیت رو هم توضیح بدین

Mortal Kombat
02-17-2017, 23:10
با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا فایل کامل ایپرام این مدل رو واسه دانلود قرار بدین
که در حدود 500 مگا بایت می باشد
با تشکر فراوان از مدیریت سایت

درود

متاسفانه موجود نیست .

ممنون میشم اگه نحوه آپدیت رو هم توضیح بدین

فایل نخست برای آپدیت نیست . نحوه بروز رسانی نیز باید فایل آپگرید را در اختیار داشته باشید سپس از طریق USB منتقل می کنید .

khadempir
02-17-2017, 23:17
نحوه ریست
چهارتا روش دارید:
1. ریست از منوی Settings در بخش Home دستگاه

2.ریست با استفاده از دکمه Menu روی کنترل و رفتن به قسمت بازگشت به تنظیمات کارخانه (این بهتر از بالایی هس)

3. تلوزیون رو از برق بکشید. سه ثانیه صبر کنید، دوباره به برق بزنید. چند ثانیه ثبر کنید. چراغ قرمز رنگ روی تلوزیون که روشن شد، یک بار دکمه پاور کنترل رو بزنید بلافاصله بعد از رها کردن دکمه پاور، دکمه پایین تعویض شبکه رو بزنید، بعد از سه ثانیه اون رو هم ول کنید، صبر کنید، خودش میره به صفحه تنظیمات، از اونجا ریست کنید، چند دقیقه باید صبر کنید تا تلوزیون خودش بالا بیاد. عجله هم نکنید. تو تلوزیون من 10 دقیقه طول کشید کامل بیاد بالا. حله و تمام. الان شما بیش از 50 هزار تومن پول صاحب شدید چون نمایندگی برا این کار که به شما هم یاد نمیده 50 الی 100 هزار میگیره.
این روش برا زمانی هس که تلوزیون شما اصلا باز نمیشه و مجبورید این روش رو بزنید و گرنه روش دوم بهتره.
4. روش آخر هم عین روش سه هستش فقط بجای دکمه پایین تغییر برنامه، دکمه پایین صدا رو چند ثانیه نگه بدارید. تو این روش میره به ریست خیلی خیلی حرفه ای که فایل می خواد، که متاسفانه ندارم. هرکسی داره اطلاع بده.

khadempir
02-17-2017, 23:20
ممنونم از جوابتون
پس فایلی که گذاشتین چی کاری انجام میده

Mortal Kombat
02-17-2017, 23:30
ممنونم از جوابتون
پس فایلی که گذاشتین چی کاری انجام میده

فایل فلش هست جهت استفاده مورد تعمیراتی با دستگاه مخصوص بکار می رود

khadempir
02-17-2017, 23:57
میشه راهنمایی کنین فایل اصلی رو از کجا گیر بیارم یا لینک بزارین واقعا گیر این فایلم ممنون میشم اگه بتونین واسم آپلود کنین
با سپاس فراوان

Mortal Kombat
02-18-2017, 00:11
میشه راهنمایی کنین فایل اصلی رو از کجا گیر بیارم یا لینک بزارین واقعا گیر این فایلم ممنون میشم اگه بتونین واسم آپلود کنین
با سپاس فراوان

من نمی دونم مشکل TV شما چی هست و به چه فایلی نیاز دارید لطفا برای درخواستتون از این بخش استفاده کنید :

درخواست فایل فلش LCD & LED ([Only registered and activated users can see links])

مثل این دوست درخواست خود را واضح و روشن و مشکل تلویزیون را هم اعلام کنید

فایل فلش درخواست فایل فلش LED هیوندای مدل HLED-3230B ([Only registered and activated users can see links])

برای رسیدن به نتیجه و پاسخگویی به شما ذکر مشخصات شامل LED یا LCD بودن تلویزیون همراه با مدل الزامیست

javann
11-07-2017, 22:06
سلام اگر بخوام این فایلو دانلود کنم چیکارز باید بکنم
میگه شاید بخش مدیران باشه یا پول اشتراک باید بدیم یا //////......
من چطوری بفهمم کدامش هست

javann
11-09-2017, 13:02
تلویزیون من با نرم افزار کوگان بالا اومد ولی دیجیتال داخلی کانالی رو پیدا نمی کند لطفا راهنمایی کنید

Mortal Kombat
11-09-2017, 13:28
تلویزیون من با نرم افزار کوگان بالا اومد ولی دیجیتال داخلی کانالی رو پیدا نمی کند لطفا راهنمایی کنید

درود

از آنتن سیماران استفاده کنید . دوم اینکه در لیست تنظیمات گیرنده روی کشور ایران قرار دهید.

Omid.darkoub
09-05-2018, 13:41
فایل اپگرید رو از کجا بیاریم؟

Dplay
09-05-2018, 16:01
فایل اپگرید رو از کجا بیاریم؟

با سلام

فایل آبگرید از شرکت یا نمایندگی های مجاز می توانید تهیه کنید .

Pishooo
04-22-2019, 21:06
سلام
ببینم اپدیتشو کسی نداره؟
خوب فایل اپگرید تلوزیون هم قرار بدید

Pishooo
04-22-2019, 21:08
شرمنده شرکت یا نمایندگی مجاز میگه ۱۰۰ هزار تومن بده ایا منطقیه؟

Dplay
04-22-2019, 21:21
سلام
ببینم اپدیتشو کسی نداره؟
خوب فایل اپگرید تلوزیون هم قرار بدید

با سلام

بنده آبدیت این مدل و چند مدل رو از نمایندگی خرید کردم ولی بعلت حجم زیاد فایل ها وقت نکردم بزودی برای تعمیرکاران عزیز قرار می دهم .

شرمنده شرکت یا نمایندگی مجاز میگه ۱۰۰ هزار تومن بده ایا منطقیه؟

اگر قرار باشد شما دریافت کنید بله

انتشار فایل ها توسط نماینده اغلب با هزینه هست ولی وسیله دارای گارانتی خیر رایگان تعمیر می شود .