PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش و ایپرام ال ای دی LED Tv SAMSUNG مدل UA46D5500RR

Dplay
05-14-2016, 22:47
فایل فلش و ایپرام ال ای دی LED Tv SAMSUNG مدل UA46D5500RR

آیسی این مدل ناند و ایپرام است .

ناصر احمدی
01-01-2021, 22:04
سلام
پس چرا این فایلی که گذاشتید با وجود اینکه زیپ هم نیست اما
اصلا نمیشه باز کرد.
ممنونم اگه جواب بدین

Mortal Kombat
01-01-2021, 22:46
سلام
پس چرا این فایلی که گذاشتید با وجود اینکه زیپ هم نیست اما
اصلا نمیشه باز کرد.
ممنونم اگه جواب بدین

درود

آقای احمدی فایل بعلت حجم بالا در مدیا فایر آپلود شده لینک فایل در فایل TEXT قرار داده شده . شما لینک را در نوار مرورگر سیستم خود کپی

کنید در ضمن فایل دارای پسورد هست پسورد فایل (DPLAY.IR) هست لطفا حتما از سیستم استفاده کنید با موبایل امکان پذیر نیست و فضای

گوشی را در حد ممکن اشغال می کند .

مهدی۱۷۶
04-11-2021, 00:18
سلام.ببخشید صفحه دانلود خالی هست و هیچ فایلی برای دانلود نداره؟؟!! لطفا راهنمایی کنید من به این فایل احتیاج دارم

Dplay
04-11-2021, 02:59
سلام.ببخشید صفحه دانلود خالی هست و هیچ فایلی برای دانلود نداره؟؟!! لطفا راهنمایی کنید من به این فایل احتیاج دارم

با سلام

از یک کامپیوتر یا لب تاب استفاده کنید نسخه موبایل انجمن متاسفانه ایراداتی دارد یا از نسخه فول سایت دکمه زیر انجمن استفاده کنید

مهدی۱۷۶
04-11-2021, 09:31
از لبتاب استفاده شده و ادرس دانلود رو که دادین وارد میکنم ولی فایلی برای دانلود نیست..!!؟؟

Mortal Kombat
04-11-2021, 13:54
از لبتاب استفاده شده و ادرس دانلود رو که دادین وارد میکنم ولی فایلی برای دانلود نیست..!!؟؟

درود

کاربرگرامی فایل بعلت حجم بالا در مدیا فایر آپلود شده لینک فایل در فایل TEXT قرار داده شده . شما لینک را در نوار مرورگر سیستم خود کپی

کنید در ضمن فایل دارای پسورد هست پسورد فایل (DPLAY.IR) هست