PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش گیرنده دیجیتال دنای DENAY مدل STB-323

Dplay
07-25-2016, 00:08
فایل فلش گیرنده دیجیتال دنای DENAY مدل STB-323

HassanB
10-20-2020, 11:24
سلام فایل بروز رسانی دستگاه دیجیتال STB323 رو دانلود کردم ریختم تو فلش میزنم به دستگاه میزنه فایلی پیدا نشد لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم بروز رسانیش کنم
مشکل من اینکه فلش بهش میزنم فایل تصویری رو اصلا نمیشناسه و نشون نمیده به خاطر همین میخواستم بروز رسانی کنم
سپاسگزارم

Mortal Kombat
10-20-2020, 12:53
سلام فایل بروز رسانی دستگاه دیجیتال STB323 رو دانلود کردم ریختم تو فلش میزنم به دستگاه میزنه فایلی پیدا نشد لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم بروز رسانیش کنم
مشکل من اینکه فلش بهش میزنم فایل تصویری رو اصلا نمیشناسه و نشون نمیده به خاطر همین میخواستم بروز رسانی کنم
سپاسگزارم

درود

فایلی که برای بروز رسانی می خواهید از لینک زیر دریافت کنید :

آخرین نسخه گيرنده ديجيتالdenay مدل stb323hd ([Only registered and activated users can see links])

ROOTER
10-20-2020, 12:54
سپاسگزارم

درود بر شما
فایل مورد نظر فایل تعمیراتی هست و با دستگاه پروگرامر قابل انتقال است ، فایل مذکور فایل بروزرسانی نیست

HassanB
10-21-2020, 23:21
سلام وقت بخیر
خسته نباشید
دستگاه بنده یو اس پی رو میشناسه ولی فایلهای تصویری رو اصلا نشون نمیده لطفا بنده رو راهنمایی کنید که چکار کنم فایلهای تصویری رو بشناسه
زحمت کشید فایل بروز رسانی رو برام فرستادین فایل رو دانلود کردم ریختم تو یو اس پی زدم به دستگاه رفتم قسمت بروز رسانی بایو اس پی متاسفانه بازم میزنه فایلی پیدا نشد لطفا اگه امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که باید چکار کنم که فایلهای تصویری رو بشناسه و نشون بده
پیشاپیش از حسن همکاری شما سپاسگزارم

Mortal Kombat
10-22-2020, 02:13
سلام وقت بخیر
خسته نباشید
دستگاه بنده یو اس پی رو میشناسه ولی فایلهای تصویری رو اصلا نشون نمیده لطفا بنده رو راهنمایی کنید که چکار کنم فایلهای تصویری رو بشناسه
زحمت کشید فایل بروز رسانی رو برام فرستادین فایل رو دانلود کردم ریختم تو یو اس پی زدم به دستگاه رفتم قسمت بروز رسانی بایو اس پی متاسفانه بازم میزنه فایلی پیدا نشد لطفا اگه امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که باید چکار کنم که فایلهای تصویری رو بشناسه و نشون بده
پیشاپیش از حسن همکاری شما سپاسگزارم

درود

از یک نصاب محلی جهت آپدیت گیرنده کمک بگیرید برخی گیرنده ها از بعضی از فرمت های ویدیو پشتیبانی نمی کنند