PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری آپدیت اکثر گیرنده های دیجیتال از طریق سیستم OAD و OTA

Dplay
08-28-2016, 20:17
آموزش تصویری آپدیت گیرنده های دیجیتال از طریق سیستم OAD و OTA

این مورد شامل اکثر گیرنده های دیجیتال و ساپورت از طریق OAD و OTA است.

Dedicated Dplay

torabi.a
04-03-2017, 00:00
من در این مرحله فرکانس رو از قسمت جستجوی کانال در آوردم و برای آپ دیت همونو وارد کردم ...فقط در صدش پر نمیشه آیا این مرحله زمان بره؟ حدوداً چقدر طول می کشه برای اینکه براش برنامه ریزی کنم می گم

بسیار بسیار عالی...فایلتون کامل جواب داد...ممنونم

Dplay
05-08-2018, 16:43
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل XDVD-262 آپدیت از طریق OTA را دارد .

7377
7378

Dplay
08-14-2018, 11:13
دستگاه گیرنده مارشال مدل ME-901 قابلیت آبگرید از طریق سیستم OAD آنتن را دارد .

alireza.1111
03-22-2020, 18:25
سلام من گیرنده دیجی باکس دارم این کار رو کردم ولی هیچ عکس العملی نشون نداد خیلی هم صبر کردم , مقادیر فرکانس و بقیه چیز ها رو نباید تغییر داد
برا آپدیت فایل شو ندارید که با usb آپدیت کنم

Mortal Kombat
03-23-2020, 01:52
سلام من گیرنده دیجی باکس دارم این کار رو کردم ولی هیچ عکس العملی نشون نداد خیلی هم صبر کردم , مقادیر فرکانس و بقیه چیز ها رو نباید تغییر داد
برا آپدیت فایل شو ندارید که با usb آپدیت کنم

درود

باید طبق آموزش عمل کنید

alireza.1111
03-23-2020, 02:02
سلام , طبق فایل pdf عمل کردم , البته تو فایل چیز خاصی هم نگفته بود فقط گفته شروع رو بزنید در مورد تنظیم مقادیر چیزی نگفته , من تو دی جی باکس که شروع رو میزنم با همون مقادیر پیش فرض فقط یه مدت طولانی میزنه در حال جمع آوری اطلاعات و بعد یه مدت کنسل میشه

Mortal Kombat
03-23-2020, 02:23
سلام , طبق فایل pdf عمل کردم , البته تو فایل چیز خاصی هم نگفته بود فقط گفته شروع رو بزنید در مورد تنظیم مقادیر چیزی نگفته , من تو دی جی باکس که شروع رو میزنم با همون مقادیر پیش فرض فقط یه مدت طولانی میزنه در حال جمع آوری اطلاعات و بعد یه مدت کنسل میشه

دوست عزیز . آموزش بصورت تصویری همراه با نکات کامل و نحوه عملکرد دستگاه شرح داده شده است

بنده خود چندین بار از این آموزش استفاده کردم یا حالت OTA را روشن نکردید یا زمان گیرنده را بدرستی تنظیم نکردید .

alirezasayyafi
02-21-2021, 02:20
گیرنده من مارشال ME-896، از طریق OAD اپدیت میکنم فقط صفحه سیاه نشون میده و بعد ازچند دقیقه پیغام SOFTWARE UPDATE ERRO میده و خاموش میشه ، لطفا راهنمایی کنید،ممنونم

Mortal Kombat
02-21-2021, 02:54
گیرنده من مارشال ME-896، از طریق OAD اپدیت میکنم فقط صفحه سیاه نشون میده و بعد ازچند دقیقه پیغام SOFTWARE UPDATE ERRO میده و خاموش میشه ، لطفا راهنمایی کنید،ممنونم

درود

متاسفانه گیرنده های دیجیتال مارشال و برخی از گیرندها قابلیت دریافت دیتا از مراکز صدا و سیما را ندارد فقط از طریق USB اگر فایلی برای آبگرید داشته باشند

می توان ابگرید کرد گیرنده شما به دیتا از طریق مرکز صدا و سیما وصل نمی شود .

milad.gh
03-18-2021, 03:59
سلام ، من یک گیرنده کسری 2018 دارم که اونو برای آپدیت oad تنظیم کردم ولی ساعت رو اشتباه وارد کردم و حالا روی یک صفحه آبی رنگ گیر کرده که نوشته please do not power off و هیچ عکس العملی نشون نمیده و هرکاری هم میکنم از این صفحه خارج نمیشه . حتی از بزق هم کشیدم و دوباره زدم بازم همین صفحه میاد. چکار کنم؟

Mortal Kombat
03-18-2021, 04:32
سلام ، من یک گیرنده کسری 2018 دارم که اونو برای آپدیت oad تنظیم کردم ولی ساعت رو اشتباه وارد کردم و حالا روی یک صفحه آبی رنگ گیر کرده که نوشته please do not power off و هیچ عکس العملی نشون نمیده و هرکاری هم میکنم از این صفحه خارج نمیشه . حتی از بزق هم کشیدم و دوباره زدم بازم همین صفحه میاد. چکار کنم؟

درود

گیرنده شما باید توسط تعمیرکار فلش و رفع عیب شود