PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات تلویزیونهای CRT سامسونگ

Dplay
02-07-2017, 21:25
با سلام

سوالات و مشکلات تلویزیونهای CRT سامسونگ در این تاپیک می توانید مطرح کنید و یا اینکه با موضوع و عنوان درست تاپیک جدیدی

ایجاد کنید درصورت داشتن اطلاعات شما را راهنمایی خواهیم کرد .

Sadena
04-06-2019, 12:36
سلام .
تلویزیون من بعد از رفتن به منو مخفی نوشته های متن منو در هر حالتی حتی تو منو مخفی هم محو شده و فقط رنگ زمینه رو بجای متن میاره .تمام کارای تلویزیون دارن کار میکنم ولی این متن منو ها نیست ممنون میشم اگه برای حل این مشکل من رو راهنمایی کنید .مدل تلویزیون سامسونگ cs-5385tps

SENIOR
04-06-2019, 17:04
سلام .
تلویزیون من بعد از رفتن به منو مخفی نوشته های متن منو در هر حالتی حتی تو منو مخفی هم محو شده و فقط رنگ زمینه رو بجای متن میاره .تمام کارای تلویزیون دارن کار میکنم ولی این متن منو ها نیست ممنون میشم اگه برای حل این مشکل من رو راهنمایی کنید .مدل تلویزیون سامسونگ cs-5385tps

سلام آیسی ایپرام تلویزیون رو برنامه بزنید

SENIOR
04-06-2019, 19:26
سلام .

فایل ایپرام تلویزیون سامسونگ مدل : Cs-5385 tps با شاسی : Ks7a ([Only registered and activated users can see links])

Sadena
04-07-2019, 00:07
*ممنون از راهنمایی تون