PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل بایوس لپ تاپ ASUS مدل X450L

Mortal Kombat
05-17-2017, 21:07
فایل بایوس لپ تاپ ASUS مدل X450L

6608

nima_nimi
05-17-2017, 23:29
ممنون از لطفتون فقط یه سوال فنی هم دارم لپ تاپ بالا میاد ولی صفحه مانیتورش تصویر نداره خروجی vga با یه مانیتوره دیگه تصویر داره اگه از فلت ال سی دی و صفحه ال سی دیش ایراد نباشه ممکنه خروجی آیسی گرافیکش ایراد داشته باشه؟

Mortal Kombat
05-17-2017, 23:49
ممنون از لطفتون فقط یه سوال فنی هم دارم لپ تاپ بالا میاد ولی صفحه مانیتورش تصویر نداره خروجی vga با یه مانیتوره دیگه تصویر داره اگه از فلت ال سی دی و صفحه ال سی دیش ایراد نباشه ممکنه خروجی آیسی گرافیکش ایراد داشته باشه؟

درود

خیر چون لپ تاپ خروجی تصویر دارد ال سی دی و یا فلت مشکل اصلی لپ تاپ هست .

nima_nimi
05-18-2017, 21:49
با سلام مجدد آقا این فایل فلشو زدم اولا اینکه حجم فایله شما 6 مگ ولی آیسی بایاس 8مگ شماره آیسی w25q64 پشت cpu مدلو زده x450lc شکلشم همینی که شما گذاشتین ولی فایل شما کار نمیکنه اگه میشه فایله دیگه بذارید ضمنآ السی و فلتم تست کردم اونا هم ایرادی نداشتن اگه راهکاره دیگه ای به نظرتون میرسه بگید ممنون

EHSAN_NETWORK
05-18-2017, 22:26
با سلام مجدد آقا این فایل فلشو زدم اولا اینکه حجم فایله شما 6 مگ ولی آیسی بایاس 8مگ شماره آیسی w25q64 پشت cpu مدلو زده x450lc شکلشم همینی که شما گذاشتین ولی فایل شما کار نمیکنه اگه میشه فایله دیگه بذارید ضمنآ السی و فلتم تست کردم اونا هم ایرادی نداشتن اگه راهکاره دیگه ای به نظرتون میرسه بگید ممنون

درود

این بایوس فیکس تمامی موارد سیستم شماست .

به غیر از این باسوس چیزی دیگری در دسترس نیست .این بایوس قانونی خود شرکت سازنده میباشد

BIOS 206 (X450LC)
1.Update EC FW v
2.Update New ASUS LOGO: IN SEARCH OF INCREDIBLE

Notice:Please check in the BIOS setup for the correct BIOS file name of your Notebook PC. Please refer to FAQ:
BIOS Name of Notebook PC