PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل چراغ سبز در گیرنده دیجیتال مارشال ME-896

Sinasarli
03-29-2018, 20:50
سلام خدمت همه اساتید
من یه دستگاه مارشال ۸۹۶ دارم که فکر میکنم برنامه اش پاک شده و وقتی برق بهش وصل میکنم فقط یه ال ای دی سبز رنگ روشن میشه!
ممنون میشم راهنماییم کنین! و اگه باید برنامشو بزنم روش برنامشو واسم بذارین و هم طریقه ریختن روی دستگاه هم بهم آموزش بدین! خیلی خیلی ازتون ممنون میشم

Mortal Kombat
03-29-2018, 21:47
سلام خدمت همه اساتید
من یه دستگاه مارشال ۸۹۶ دارم که فکر میکنم برنامه اش پاک شده و وقتی برق بهش وصل میکنم فقط یه ال ای دی سبز رنگ روشن میشه!
ممنون میشم راهنماییم کنین! و اگه باید برنامشو بزنم روش برنامشو واسم بذارین و هم طریقه ریختن روی دستگاه هم بهم آموزش بدین! خیلی خیلی ازتون ممنون میشم

درود

احتمال 70 درصد می تونه از فایل فلش باشد شما دستگاه رو بدید تعمیرکار جهت فلش قبل از فلش کردن آیسی

یه نسخه بکاپ ازش داشته باشید .

درضمن فایل فلش گیرنده مدل شما در سایت موجود است :

[Only registered and activated users can see links]

Sinasarli
03-29-2018, 22:06
درود

احتمال 70 درصد می تونه از فایل فلش باشد شما دستگاه رو بدید تعمیرکار جهت فلش قبل از فلش کردن آیسی

یه نسخه بکاپ ازش داشته باشید .

درضمن فایل فلش گیرنده مدل شما در سایت موجود است :

[Only registered and activated users can see links]

سلام
استاد عزیز من خودم حدس میزدم از آی سی فلش باشه!
چطور میتونم خودم بدون اینکه به تعمیرکار بدم اینکارو انجام بدم!؟

Mortal Kombat
03-30-2018, 00:18
سلام
استاد عزیز من خودم حدس میزدم از آی سی فلش باشه!
چطور میتونم خودم بدون اینکه به تعمیرکار بدم اینکارو انجام بدم!؟

متاسفانه راحی وجود ندارد که خودتون بخواهید کار فلش رو انجام بدید .

برای فلش کردن نیازمند فایل تست شده ,دستگاه مخصوص فلش بنام پروگرامر , هویه , قلع خنثی کننده لحیم و غیر....

و همچنین مهمتر تجربه تعمیرات که شما ندارید .

shaki
04-19-2018, 12:29
با سلام و تشکر فراوان لطفا فایل فلش دیجیتال مارشال مدل dvb t2 me900

Dplay
04-19-2018, 18:06
با سلام و تشکر فراوان لطفا فایل فلش دیجیتال مارشال مدل dvb t2 me900

سلام

از این فایل استفاده کنید

فایل فلش گیرنده دیجیتال مارشال MARSHAL مدل ME-900 ([Only registered and activated users can see links])