PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار رفع مشکل READING در پخش خودرو مدل ASP 206

Mortal Kombat
04-26-2018, 16:14
نرم افزار رفع مشکل READING در پخش خودرو مدل ASP 206

این ایراد در اثر پاک شدن اطلاعات داخل ای سی سیستم می باشد که با تزریق اطلاعات از طریق usbقابل حل می باشد

شما بهتره از دوتا فلش استفاده کنید
برق پخش را وصل میکنید و دستگاه را روشن و سپس مراحل را انجام میدهید
عجله نکنید بگزارید تمام مراحل انجام شود برنامه اول برنامه روشن شدن است برنامه دوم پس از روشن شدن و کد دادن برای آپ دیت میباشد کد نیز 1111 می باشد.

در برخی مواقع کد آن با زدن کلیدهای1234 و selsct روشن می شود .

mheidar2010
02-04-2020, 12:41
سلام وقت بخیر
فایل زیپ باز نمیشه پیام خطا میده

Dplay
02-05-2020, 02:30
سلام وقت بخیر
فایل زیپ باز نمیشه پیام خطا میده

با سلام

از فایل زیر استفاده کنید

برنامه شرکتی رفع READING در پخش 206 مدل ASP206 ([Only registered and activated users can see links])

mheidar2010
02-08-2020, 08:44
با سلام

از فایل زیر استفاده کنید

برنامه شرکتی رفع READING در پخش 206 مدل ASP206 ([Only registered and activated users can see links])

سلام وقت بخیر
مرسی
الان که پخش بالا امده و درست شده یک مشکل دیگه پیدا کرده بعد از هر بار خاموش و روشن شدم خودرو فایل صوتی برمیگرده ابتدا ( بعنوان مثال قبلا اگر روی آهنگ شماره 20 ماشین خاموش میشد بعد از روشن شدن ماشین ادامه همون آهنگ پخش می شد ولی الان میاد دوباره از اهنگ 1 شروع میشه ) لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Dplay
02-09-2020, 17:44
سلام وقت بخیر
مرسی
الان که پخش بالا امده و درست شده یک مشکل دیگه پیدا کرده بعد از هر بار خاموش و روشن شدم خودرو فایل صوتی برمیگرده ابتدا ( بعنوان مثال قبلا اگر روی آهنگ شماره 20 ماشین خاموش میشد بعد از روشن شدن ماشین ادامه همون آهنگ پخش می شد ولی الان میاد دوباره از اهنگ 1 شروع میشه ) لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

با سلام

علت استفاده از پخش در دیگر خودروها هست

Mehdi.hemati
03-09-2020, 21:17
نرم افزار رفع مشکل READING در پخش خودرو مدل ASP 206

این ایراد در اثر پاک شدن اطلاعات داخل ای سی سیستم می باشد که با تزریق اطلاعات از طریق usbقابل حل می باشد

شما بهتره از دوتا فلش استفاده کنید
برق پخش را وصل میکنید و دستگاه را روشن و سپس مراحل را انجام میدهید
عجله نکنید بگزارید تمام مراحل انجام شود برنامه اول برنامه روشن شدن است برنامه دوم پس از روشن شدن و کد دادن برای آپ دیت میباشد کد نیز 1111 می باشد.

در برخی مواقع کد آن با زدن کلیدهای1234 و selsct روشن می شود .

من فایل ها رو از زیپ در اوردم تو دوتا فلش جدا ریختم و زدم به صبط ماشین ولی هیچ کدوم از برنامه ها اجرا نشد
مشکل از کجا میتونه باشه
چند بارم نرم افزار و دانلود کردم و امتحان کردم نمیشه
ممنون میشم راهنمایم کنیین

Dplay
03-09-2020, 21:20
من فایل ها رو از زیپ در اوردم تو دوتا فلش جدا ریختم و زدم به صبط ماشین ولی هیچ کدوم از برنامه ها اجرا نشد
مشکل از کجا میتونه باشه
چند بارم نرم افزار و دانلود کردم و امتحان کردم نمیشه
ممنون میشم راهنمایم کنیین

با سلام

از لینک زر استفاده کنید بنده چند بار تست کردم و استفاده کردم.

[Only registered and activated users can see links]

Mehdi.hemati
03-09-2020, 21:33
با سلام

از لینک زر استفاده کنید بنده چند بار تست کردم و استفاده کردم.

لینک باز نمیشه

Dplay
03-09-2020, 21:39
لینک باز نمیشه

مشکل از سیستم شماست

Mehdi.hemati
03-09-2020, 22:16
مشکل از سیستم شماست

مدل ضبط ماشین من فابریک 206
CD3633/82
هستش
این فایل به این مدل ضبط هم میخوره؟

Mortal Kombat
03-09-2020, 23:50
مدل ضبط ماشین من فابریک 206
CD3633/82
هستش
این فایل به این مدل ضبط هم میخوره؟

درود

خیر مشکل پخشتون چی هست ؟

Ali738
01-18-2022, 23:19
من ازاین فایل استفاده کردم پخش ازحالت ریدینگ خارج شده وکامل کار میکنه اما روی دیس پلی۲۰۶وریموت کنار فرمون کار نمیکنه ونمایش نمیده میشه بطور کامل وجامع ابدیت رو توضیح بدید باتشک

Mortal Kombat
01-19-2022, 00:27
من ازاین فایل استفاده کردم پخش ازحالت ریدینگ خارج شده وکامل کار میکنه اما روی دیس پلی۲۰۶وریموت کنار فرمون کار نمیکنه ونمایش نمیده میشه بطور کامل وجامع ابدیت رو توضیح بدید باتشک

درود

اگر منظورتون اینترفیس هست باید ضبط رو تعریف بدید منظورم ست کردن اینترفیس ۲۰۶ با پخش هست باید وارد تنطیمات پخش بشید

Ali738
01-24-2022, 20:38
مهندس بعدازاستفاده ازاین نرم افزار اینترفیس پخش ازکارافتاده شما گفتید باید به تنظیمات پخش رفته وتعریف بشه من به چنتا تنظیم موتور رفتم نتیجه نگرفتم گفتن این نرمافزار مال این پخش نیست زمانی که کد۱۱۱۱ رامیخای بزنی کلید یک را مزنی شماره دو عمل میکنه به همین صورت تا اخر مدل پخشasp می باشد.فایل دیگری وجود نداره با تشکر ممنون میشم راهنمای کنید

Mortal Kombat
01-24-2022, 21:18
مهندس بعدازاستفاده ازاین نرم افزار اینترفیس پخش ازکارافتاده شما گفتید باید به تنظیمات پخش رفته وتعریف بشه من به چنتا تنظیم موتور رفتم نتیجه نگرفتم گفتن این نرمافزار مال این پخش نیست زمانی که کد۱۱۱۱ رامیخای بزنی کلید یک را مزنی شماره دو عمل میکنه به همین صورت تا اخر مدل پخشasp می باشد.فایل دیگری وجود نداره با تشکر ممنون میشم راهنمای کنید

Afzaltv98@gmail.com
06-08-2022, 02:44
ممنون جواب گرفتم دمتون گرم