PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نبود تصویر رنگی درخروجی گیرنده دیجیتال سروش جم SOROUSH مدل M-101

arsenali
09-05-2018, 12:08
سلام گیرنده دیجیتال سروش جم رو به تلویزیون قدیمی وصل میکنم اما رنگی نشون نمیده اپدیت m101 هم از سایت گرفتم اما درست نشد مشکل چیه؟

Dplay
09-05-2018, 15:58
سلام گیرنده دیجیتال سروش جم رو به تلویزیون قدیمی وصل میکنم اما رنگی نشون نمیده اپدیت m101 هم از سایت گرفتم اما درست نشد مشکل چیه؟

با سلام

از TV خود مطمئن هستند گیرنده را با تلویزیون دیگری چک کنید این مورد از تنظیمات تلویزیون هم می تواند باشد

احتمالا در حالت NTC هست تنظیمات تلویزیون را برسی کنید .

arsenali
09-05-2018, 19:07
با یک گیرنده دیگه(دنای از دوستم)چک کردم اون مشکلی نداشت ورنگی بود اما این مدل سروش جم رنگی نمیاد و فیلم هم که ضبط میکنم روی فلش در لپ تاب رنگی میاد اما خود توی خود گیرنده سیاه سفیده

Mortal Kombat
09-05-2018, 19:31
با یک گیرنده دیگه(دنای از دوستم)چک کردم اون مشکلی نداشت ورنگی بود اما این مدل سروش جم رنگی نمیاد و فیلم هم که ضبط میکنم روی فلش در لپ تاب رنگی میاد اما خود توی خود گیرنده سیاه سفیده

تنظیمات گیرنده رنگ را در حالت ntc/pal قرار دهید.

arsenali
09-06-2018, 10:20
فرمت درحالت pal هستش اما سیاه سفید پررنگه ودر حالت ntcسیاه سفید کم رنگ

Mortal Kombat
09-06-2018, 11:17
فرمت درحالت pal هستش اما سیاه سفید پررنگه ودر حالت ntcسیاه سفید کم رنگ

گیرنده را روی تلویزیون دیگری چکار کنید. فکر نمی کنم مشکل از گیرنده باشد.

Behradbeheshti
03-11-2019, 16:04
گیرنده را روی تلویزیون دیگری چکار کنید. فکر نمی کنم مشکل از گیرنده باشد.

دوست عزیز انگار متوجه نمی شید این تست ها که روی تلویزیون دیگه تست کنه رو دیگه یه بچه هم می تونه انجام بده،اگر نمی دونید جوابشو ندین بهتره

Behradbeheshti
03-11-2019, 16:08
دوست عزیز اول ببینید روی hdmi تصویر درسته،؟ اگر درست بودخازن های خروجی و خازنهای 1000 و 470 میکرو فاراد را تعویض کنید چون تصویر آنالوک با خرابی خازن خراب میشه،اگر حل نشد یکی دو عدد ترانزیستور کوچک در بخش خروجی تصویر هستند اونارو بررسی کنید
نتیحه رو اعلام کنید

Behradbeheshti
03-11-2019, 16:10
طبق راهنمایی عمل کنید
۱.تست تصویر در خروجی hdmi
۲. تصویز خازنهای خروجی و بعدن ورودی رو مین برد
۳.تصویز ترانزیشتورهای خروجی
موفق باشید