PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش پخش ایرانخودرو MCD-3001AU

Mortal Kombat
12-12-2018, 23:35
فایل فلش پخش ایرانخودرو MCD-3001AU

bamzi
10-29-2020, 19:57
با سلام
در رابطه با پخش MCD-3001AU ([Only registered and activated users can see links]) که بر روی سمند 95 نصب شده چند تا سوال داشتم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

1- برای ریست کردن پخش به تنظیمات اولیه کارخانه چه ترکیبی از کلیدهای پنل را باید استفاده کنیم؟
2- آیا برای شما امکان دارد که دفترچه راهنمای این پخش را در سایت قرار بدهید؟
3- لطفا نحوه آپلود کردن فایل فلش که در سایت قرار دادید را توضیح دهید؟
4- مدتی است این پخش در حین پخش کردن رادیو یا موزیک از روی usb برای لحظاتی بر روی حالت Reading CD یا Eject میرود و پخش رادیو یا موزیک برای چند ثانیه متوقف شده و دوباره ادامه موزیک پخش میشود. گاهی فقط یکبار اتفاق میافتد و گاهی چندین بار پشت سرهم. طبق توصیه نمایندگی موج نیکان، قطب مثبت باتری ماشین را به مدت 4 ساعت قطع و مجدد وصل کردم و کد 1111 را وارد کردم ولی مشکل برطرف نشد. یکبار هم error 3 برای لحظاتی کوتاه بر روی پنل دیده شد ولی خودبخود برطرف شد. ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید. آیا با فلش کردن این مشکل حل میشود؟

Mortal Kombat
10-30-2020, 03:10
با سلام
در رابطه با پخش MCD-3001AU ([Only registered and activated users can see links]) که بر روی سمند 95 نصب شده چند تا سوال داشتم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

1- برای ریست کردن پخش به تنظیمات اولیه کارخانه چه ترکیبی از کلیدهای پنل را باید استفاده کنیم؟
2- آیا برای شما امکان دارد که دفترچه راهنمای این پخش را در سایت قرار بدهید؟
3- لطفا نحوه آپلود کردن فایل فلش که در سایت قرار دادید را توضیح دهید؟
4- مدتی است این پخش در حین پخش کردن رادیو یا موزیک از روی usb برای لحظاتی بر روی حالت Reading CD یا Eject میرود و پخش رادیو یا موزیک برای چند ثانیه متوقف شده و دوباره ادامه موزیک پخش میشود. گاهی فقط یکبار اتفاق میافتد و گاهی چندین بار پشت سرهم. طبق توصیه نمایندگی موج نیکان، قطب مثبت باتری ماشین را به مدت 4 ساعت قطع و مجدد وصل کردم و کد 1111 را وارد کردم ولی مشکل برطرف نشد. یکبار هم error 3 برای لحظاتی کوتاه بر روی پنل دیده شد ولی خودبخود برطرف شد. ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید. آیا با فلش کردن این مشکل حل میشود؟

درود

بعید است از آیسی ایپرام یا فلش باشد یا لوزی در مدار یا همون مورد باتری ذخیره پخش هست

1. این مدل دکمه ریست ندارد
2. متاسفانه دفترچه تعمیراتی شرکت نداده
3.فایل فلش مخصوصا اساتیدی ست که فن تعمیرات و لوازم مورد نیاز جهت فلش دستگاهی را دارند برای کاربران معمولی کاربردی ندارد
4. ممکن است از آیسی سیستم یا همان cpu باشد بحرحال پیشنهاد می کنیم در صورت نداشتن تجربه تعمیرات به استادکار ماهر مراجعه کنید

bamzi
10-30-2020, 13:54
با سلام و ممنون بابت پاسخ گویی
در صورتی که دفترچه راهنمای کاربر (نه تعمیرکار) موجود دارید لطفا در سایت قرار دهید. سپاسگزارم

Dplay
10-31-2020, 19:42
با سلام و ممنون بابت پاسخ گویی
در صورتی که دفترچه راهنمای کاربر (نه تعمیرکار) موجود دارید لطفا در سایت قرار دهید. سپاسگزارم

با سلام

متاسفانه دفترچه راهنمایی برای این پخش موجود نیست