PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی صدا و شطرنجی شدن تصویر در صنام SLE23HD01MD

MODERN.CO
01-15-2019, 20:35
با سلام
دوستان ال سی دی صنام مدل SLE23HD01MD آورده اند که ایراد اولیه آن خرابی صدا و شطرنجی شدن تصویر بود . ابتدا من دور پنل رو طبق اصلاحیه با فویل آلمینیومی ایزوله کردم اما ایراد بر طرف نشد سپس فایل فلش رو با چند فایل که توی سایتها بود تست زدم که اینبار تصویر هم قطع شد تا اینکه از روی یه برد دیگه آی سی فلش رو تعویض کردم ال سی دی راه افتاد و تصویر اومد . بعد از اومدن تصویر و پترن دستگاهی در حالت AV بهش وصل کردم دیدم تصویر نمیده . کابل آنتن رو بهش وصل کردم وجستجوی کانال رو زدم و کانالها رو پیدا کرد اما وقتی که کانال یابی به100درصد رسیدال سی دی هنگ کرد وهر چی صبر کردم تا از حالت کانال یابی خارج بشه نشد .ضمنا کلید ها هم عمل نمیکردن به ناچار با کلید اصلی پاور خاموشش کردم . با روشن کردن مجدد دوباره تصویر نیامد و فقط بک لایت روشن میشه . منتظر راهنمایی و همیاری اساتید و دوستان گرامی هستم .
با تشکر صمیمانه

Mortal Kombat
01-16-2019, 01:36
با سلام
دوستان ال سی دی صنام مدل SLE23HD01MD آورده اند که ایراد اولیه آن خرابی صدا و شطرنجی شدن تصویر بود . ابتدا من دور پنل رو طبق اصلاحیه با فویل آلمینیومی ایزوله کردم اما ایراد بر طرف نشد سپس فایل فلش رو با چند فایل که توی سایتها بود تست زدم که اینبار تصویر هم قطع شد تا اینکه از روی یه برد دیگه آی سی فلش رو تعویض کردم ال سی دی راه افتاد و تصویر اومد . بعد از اومدن تصویر و پترن دستگاهی در حالت AV بهش وصل کردم دیدم تصویر نمیده . کابل آنتن رو بهش وصل کردم وجستجوی کانال رو زدم و کانالها رو پیدا کرد اما وقتی که کانال یابی به100درصد رسیدال سی دی هنگ کرد وهر چی صبر کردم تا از حالت کانال یابی خارج بشه نشد .ضمنا کلید ها هم عمل نمیکردن به ناچار با کلید اصلی پاور خاموشش کردم . با روشن کردن مجدد دوباره تصویر نیامد و فقط بک لایت روشن میشه . منتظر راهنمایی و همیاری اساتید و دوستان گرامی هستم .
با تشکر صمیمانه

درود

مشکل از فایل فلش هست مجدد فلش بزنید .

MODERN.CO
01-16-2019, 09:20
با سلام مجدد . همانطور که گفتم با چند فایل تست زدم که جواب نداد و همین عیب پا بر جا بود . با این حال اگه دوستان فایل معتبری دارند ممنون میشم اون رو در سایت بگذاره [Only registered and activated users can see links]

niky
01-20-2019, 12:17
سلام:آیاخودش دیجیتال داره؟یادستگاه دیجیتال وصل میکنید؟کاش یک عکس ازصحنه عیب میگذاشتی تابهترراهنمایی بشیدوبهتربودقبل ازپرگرام کردن ازفایل اصلی بکاپ بگیرید.به فرض اینکه خودش گیرنده داشته شایدعیب مربوط به تیونرو...بوده!

MODERN.CO
01-20-2019, 18:32
با سلام و تشکر از همگی دوستان و اساتید .
از یکی از دوستان که نمایندگی داشت فایل مورد نظر رو گرفتم که جواب داد . ایراد از فایلها بود.

Mortal Kombat
01-21-2019, 01:00
با سلام و تشکر از همگی دوستان و اساتید .
از یکی از دوستان که نمایندگی داشت فایل مورد نظر رو گرفتم که جواب داد . ایراد از فایلها بود.

درود

دوست گرامی اگر امکان دارد فایل رو آپلود کنید دیگر دوستان و بنده نیز استفاده کنیم .