PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل ناند تلویزیون LG ال ای دی مدل 42LV37100

bahman.gol
06-30-2019, 02:09
فایل ناند تلویزیون LG ال ای دی مدل 42LV37100 خدمت همکاران عزیز
با شماره ایسی TC58NVG3D4CTG00
دوستان تست شده سالم میباشد
نکته : حجم فایلهای ناند بسیار بالاست و آپلودش زمان بره ولی سعی میکنیم در اینده مدلهایی که داریم قرار بدیم انشالله که بدرد همکاران عزیز بخورد

hamid kia
04-20-2020, 17:36
سلام این فایل فایل سلامی هست اخه دانلود میکنم اما جوتبی نگرفتم ئا بعدش باید با نرم افزار بروگرام کنم

Dplay
04-20-2020, 18:18
سلام این فایل فایل سلامی هست اخه دانلود میکنم اما جوتبی نگرفتم ئا بعدش باید با نرم افزار بروگرام کنم

با سلام

فایل سالم می باشد یکی از همکاران این فایل را بر روی آیسی ناند با TNM5000 رایت کرده و جواب گرفتن

hamid kia
04-20-2020, 18:51
سلام بند دانلود میکنم اما فایل نوشتاری

- - - Updated - - -

خیلی لازم دارمش لطفا راهنمای کنید

hamid kia
04-20-2020, 18:54
اشکال در چی هست دانلود میکنم باز میشه اما فایل نوشتاریه

hamid kia
04-20-2020, 19:08
خواهش میکنم راهنما کنید این فایلو خیلی لازم دارم شایدبرای دانلودش روش خاصی هست من tnm 5000دارم وبا این ایسی برنامه رایت میکنم.لطفا راهنمای کنید

Dplay
04-21-2020, 21:23
اشکال در چی هست دانلود میکنم باز میشه اما فایل نوشتاریه

خواهش میکنم راهنما کنید این فایلو خیلی لازم دارم شایدبرای دانلودش روش خاصی هست من tnm 5000دارم وبا این ایسی برنامه رایت میکنم.لطفا راهنمای کنید

با سلام

استاد عزیز , بعلت حجم بالا فایل در اپلود نستر رایگان در ۸ پارت آپلود شده است و لینک در فایل تکست قرار گرفته است .

مشکلی هم برای دانلود وجود ندارد .

hamid kia
04-22-2020, 16:48
سلام بنده تا الان با چنین مشکلی بر نخوردم وتجربه ای ندارم میشه لطف کنید چطور میتونم فایلو باز کنم وتزریق کنم به ایسی بنده با tnm کار میکنم لطفا راهنمای کنید خود فایل باید rqr کنم یا کار خواصی باید باهاش انجام بدم .عذر خواهی میکنم بابت سوالهای زیادم .ممنون

hamid kia
04-22-2020, 16:56
سلام بنده تا الان با چنین مشکلی بر نخوردم وتجربه ای ندارم میشه لطف کنید چطور میتونم فایلو باز کنم وتزریق کنم به ایسی بنده با tnm کار میکنم لطفا راهنمای کنید خود فایل باید rqr کنم یا کار خواصی باید باهاش انجام بدم .عذر خواهی میکنم بابت سوالهای زیادم .ممنون

SENIOR
04-23-2020, 01:07

سلام . فایل اول فایل فلش نیست فایل TXT است که حدود 8 لینک وجود دارد که باید یکی یکی در نوار مرورگر

خود کپی سپس فایل رو دانلود کنید بعد از دانلود تمامی پارت ها روی پارت یک را آنزیپ کنید که فایل از حالت

فشرده خارج بشه

hamid kia
04-23-2020, 01:18
ممنون بله الان متوجه شدم دوست عزیز موفق باشید