PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه نصب برد فلش خور در پخش جی وی سی JVC KD-SV3205

Dplay
02-14-2020, 01:44
نحوه نصب برد فلش خور در پخش جی وی سی JVC KD-SV3205

برای نصب برد کافیست مطابق تصاویر پیوست شده عمل کنید .

این مدل پخش متاسفانه خروجی AUX ندارد و تنها راه اتصال خروجی برد به تیونر است.

8686
8687

masoud1360
04-12-2021, 23:55
با سلام
بنده طبق راهنمایی دوستمون برد فلش خور رو نصب کردم و کار میکنه. اما چندتا مشکل دارم که برام سوال پیش اومده:
مشکل اول اینه که کیفیت صدا در حالت USB پایینه. آیا میشه خروجی صدای برد را به جای دیگری وصل کرد که کیفیت صدا بالاتر باشه؟
مشکل دوم اینه که رادیوی خود ضبط کار نمیکنه. آیا میشه رادیوی ضبط را به جایی وصل کرد که با تغییر MODE بشه ازش استفاده کرد؟(چون کیفیت رادیوی برد فلش خور افتضاحه)
مشکل سوم اینه که در برد فلش خور که من خریدم (طبق شکل) یک سیم ANT (شماره3) و یک سیم GND (شماره5) وجود داره، اینارو باید به کجا وصل کنم؟
و سوال آخر اینکه شماره های 9 و 10 و 11 کارشون در برد چیه؟

[Only registered and activated users can see links]

shokrijan
04-13-2021, 01:16
با سلام
بنده طبق راهنمایی دوستمون برد فلش خور رو نصب کردم و کار میکنه. اما چندتا مشکل دارم که برام سوال پیش اومده:
مشکل اول اینه که کیفیت صدا در حالت USB پایینه. آیا میشه خروجی صدای برد را به جای دیگری وصل کرد که کیفیت صدا بالاتر باشه؟
مشکل دوم اینه که رادیوی خود ضبط کار نمیکنه. آیا میشه رادیوی ضبط را به جایی وصل کرد که با تغییر MODE بشه ازش استفاده کرد؟(چون کیفیت رادیوی برد فلش خور افتضاحه)
مشکل سوم اینه که در برد فلش خور که من خریدم (طبق شکل) یک سیم ANT (شماره3) و یک سیم GND (شماره5) وجود داره، اینارو باید به کجا وصل کنم؟

با سلام
پایه 9 مخفف کلمه left in که منظور ورودی صدای طرف چپ
پایه 10 همان بدنه
پایه 11 هم مخفف right in یا همان ورودی صدای طرف راست می باشد.

masoud1360
04-14-2021, 13:44
با سلام

از دوستان و کارشناسان لطف کنن سوالات ما رو جواب بدن ممنون.

Mortal Kombat
04-16-2021, 18:55
از دوستان و کارشناسان لطف کنن سوالات ما رو جواب بدن ممنون.

درود

پاسخ شما در پست شماره 3 داده شده طبق گفته استاد عمل کنید برای کسایی که تعمیرکار نیستد و بخواهند تعمیرات رو 2 روزه یاد بگیرند سخت هست و شدنی نیست

برد شما برد USB هست روی ظبط های خانگی و پخش خودرو و آمپیرفایر قابل نصب است مشخصات به شرح زیر :

1. ورودی ولتاژ 5 ولت الی12 و یه پایه منفی

2 . خروجی صدا ضعیف که به آمپلی فایر متصل می شود دارای 2 خروجی و یه پایه منفی

3. یه سیم جهت اتصال به آنتن که رادیو برد ضعیف هست و فقط در برخی شهرهای بزرگ جوابگوست

masoud1360
04-18-2021, 01:26
درود

پاسخ شما در پست شماره 3 داده شده طبق گفته استاد عمل کنید برای کسایی که تعمیرکار نیستد و بخواهند تعمیرات رو 2 روزه یاد بگیرند سخت هست و شدنی نیست

برد شما برد USB هست روی ظبط های خانگی و پخش خودرو و آمپیرفایر قابل نصب است مشخصات به شرح زیر :

3. یه سیم جهت اتصال به آنتن که رادیو برد ضعیف هست و فقط در برخی شهرهای بزرگ جوابگوست

بنده طبق راهنمایی های داده شده در فایل پیوست عمل کردم اما کیفیت صدا خیلی پایینه.
سوال من اینه : آیا خروجی صدای برد را میتونم به جایی وصل کنم که صدای بهتری داشته باشم؟

Mortal Kombat
04-18-2021, 03:03
بنده طبق راهنمایی های داده شده در فایل پیوست عمل کردم اما کیفیت صدا خیلی پایینه.
سوال من اینه : آیا خروجی صدای برد را میتونم به جایی وصل کنم که صدای بهتری داشته باشم؟

درود

اگر مدل پخش JVC KD-SV3205 باشه باید طبق تصاویر پیوستی عمل کنید در غیر اینصورت هر پخشی صدای ورودی پری متفاوت هست

masoud1360
04-21-2021, 10:09
درود

دوست عزیز منظورتون از آمپلی فایر در شماره 2 چیه؟
یعنی خروجی صدای برد USB را به آمپلی فایر وصل کنم تا صدا بهتر بشه؟ آمپلی فایر در کدوم قسمت دستگاه پخش قرار داره؟

Mortal Kombat
04-21-2021, 17:03
دوست عزیز منظورتون از آمپلی فایر در شماره 2 چیه؟
یعنی خروجی صدای برد USB را به آمپلی فایر وصل کنم تا صدا بهتر بشه؟ آمپلی فایر در کدوم قسمت دستگاه پخش قرار داره؟

دوست عزیز شما متاسفانه تعمیرکار نیستید و ما بهتر این نمی تونیم آموزش بدیم

برای اینکه شما بتونید یه برد usb ساده را نصب کنید حداقل یک ماه باید دوره عملی تعمیرات یاد بگیرید

برد usb با ولتاژ 5 الی 12 کار می کند و2پایه خروجی صدای پری (صدای ضعیف ) دارد برای پخش و اجرای آن باید

روی مسیر آمپلی فایر(صوت آیسی ) دستگاه که به تیونر رادیو یا به AUX متصل هست اتصال بدید

اگر باز متوجه نشید بهتر است قبل از اینکه به برد و یا پخش مورد نظر آسیب برسونید به تعمیرکار بدید واستون

انجام بدن موفق باشید

saeeds.h
03-31-2022, 23:03
کابل مشترک صدا یا gnd صدا باید به کجا وصل بشه ؟
در تصاوییر فقط L , R صدا ودوازده ولت مثبت امده کابل سیاه برای صدا است یا منفی تغذیه؟

Mortal Kombat
03-31-2022, 23:19
کابل مشترک صدا یا gnd صدا باید به کجا وصل بشه ؟
در تصاوییر فقط L , R صدا ودوازده ولت مثبت امده کابل سیاه برای صدا است یا منفی تغذیه؟

درود

GND کابل مشکی (منفی ) هست به بدنه یا منفی مدار متصل کنید