PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش مودم تی پی لینک TP-LINK TD-8151N ورژن VER5.0

ROOTER
04-20-2020, 10:52
فایل فلش مودم TPLINK TD-8151N v5 تست شده به همراه مک آدرس

جهت عدم اختلال در شبکه ادرس مک رو با ادرس مک پشت دستگاه ست بفرمایید

arascomputer
09-08-2020, 13:15
سلام یه راهنمایی جهت تعویض مک ادرس میفرمایید.کدوم خط مربوط به مک ادرسه؟با WINHEX باز میکنم رام رو ولی نمیتونم مک رو پیدا کنم

Mortal Kombat
09-08-2020, 14:54
سلام یه راهنمایی جهت تعویض مک ادرس میفرمایید.کدوم خط مربوط به مک ادرسه؟با WINHEX باز میکنم رام رو ولی نمیتونم مک رو پیدا کنم

درود

فایل دانلود شده را در محیط پروگرامر اجرا کرده سپس مک مودم را جستجو کنید بعد مک مودم خود را جایگزین کنید .

بارها آیسی مودم فلش کردم ولی بدون تغییر مک و تاثیر خاصی هم در مودم ایجاد نشد و بدون مشکل مودم راه اندازی شد .

hosseinak
09-10-2020, 15:31
لطفا اموزش فلش ایسی مودم تی پی لینک رو بذارید

SENIOR
09-10-2020, 15:57

سلام شما باید با برنامه Hex.Editor مک مودم خودتون رو ویرایش کنید بعد با پروگرامر رایت کنید از طریق پنل مدیریتی مودم خود نیز قابل تغییر می باشد

لطفا اموزش فلش ایسی مودم تی پی لینک رو بذارید

آموزش خاصی ندارد فلش کردن نیاز به دستگاه پروگرامر و مرتبط به کار تعمیرکاران هست کار هر کسی نیست .