PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فایل فلش مودم SMC7904WBRAS-N

ROOTER
04-20-2020, 20:52
با سلام در خواست فایل فلش مودم

SMC7904WBRAS-N

8984
8986

ROOTER
07-01-2020, 12:26
همکاران گرامی کسی فایل مورد نظر رو نداره ؟

Mortal Kombat
07-01-2020, 19:55
همکاران گرامی کسی فایل مورد نظر رو نداره ؟

درود

متاسفانه فایل فلش درخواستی شما موجود نیست .

samizbaz
08-11-2020, 22:47
با درود بر همه ی عزیزانچند نکته عرض کنم

من این فایل را دارم...حتما پیدا کنم آپلود میکنم
من بیش از 300 عدد مودم در ماه برام میاد از شهر های اطراف هر مارک و هر ورژنی
ایا نرم افزار های داخل وب سایت مانند TP-LINK فایل فلش هستند یا اپدیت!!!؟؟
چه تفاوتی با هم دارند
من از این برنامه ها استفاده میکنم در بعضی مواقع جواب گرفتم ولی در بعضی مواقع واقعا نه!!!

من در فرم شما به تازه گی وارد شدم و بیشتر از 7 فایل تا حالا دانلود نکردم و این برای من که با انواع رسیور - مانیتور - مودم- تلویزیون - سر و کله میزنه یعنی مصیبت . وتقصیر شما نیست..تخصصی هست گفتم شاید بتونیم با پرداخت بیشتر اشتراک دانلود بالا ببریم

یک امتیاز مثبت شما اکثریت نرم افزار ها را دارید جز رسیورها
یک امتیاز منفی دیر..خیلی دیر جواب مشکلات و سوالات را می دهید...خیلی مشهود هست انگار فروم توسط 2 الی 3 نفر در حال کار است در صورتی که باید حداقل یک تیم 10 الی 20 نفره پشت این همه گردش اطلاعات باشد
بعدش نرم افزار ها رو به ترتیب بذارید پس از اون فایل های تکراری نذارید
مثلا من دیدم البته خیلی موارد کمی دیدم....چند فایل فلش مودم از یک مدل برند و ورژن هست... البته چند تا اصلاحیه خورده
لطف کنید ویرایش کنید

ایا میتوانم مقالات آموزشی بذارم!!؟
ایا میتوانم فایل فلش رسیور بذارم
ایا میتوانم فایل فلش برخی از مودم ها که ندارید آپلود کنم؟
قصد داشتم با یکی از ادمین ها در میان بذارم گفتم پس اینجا که درخواست دادن بهترین مکان هست

قصد من کمک به دوستان و البته کمک به خودم در هنگام نیاز به دوستان است

با سپاس از این که نقد و پیشنهادات من را میخوانید
سپاس

SENIOR
08-13-2020, 16:49
با سلام در خواست فایل فلش مودم

SMC7904WBRAS-N

8984
8986

سلام و وقتتون بخیر

اگر این مودم رو هنوز دارید فایل زیر را تست کنید قبل از هر چیز از بکاپ ایسی فلش خود بکاپ بگیرید

ROOTER
08-13-2020, 22:00
درود
ممنون بابت پیگیری، متاسفانه مشتری مودم رو برده

samizbaz
09-23-2020, 16:41
سلام و وقتتون بخیر

اگر این مودم رو هنوز دارید فایل زیر را تست کنید قبل از هر چیز از بکاپ ایسی فلش خود بکاپ بگیرید

با درود
فدات من 6 تا از این مودم لعنتی دارن..آیسی ش ناخواناس ببینم چیه دو تا فعلا باز کردم...فلش کنم... متاسفانه الان برنامه رابط پروگرامر رو دسکتاپ شکل عجیبی به خودش گرفته.. خواهش میکنم در مورد ار تی 809 اچ و نحوه نصب و آپدیش توضیح دهید

خدا خیرتون بده

سپاس

samizbaz
09-23-2020, 16:44
سلام و وقتتون بخیر

استاد الان نگاه کردم چند تاش مدل H/W :A1 F/W:v1.0.0.5 هستش..مال شما F/W:v10.0.0 هست
چیکاتر کنم
نزنم رو دستگاه

سپاس