PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دخیرده نشدن SSID مودم LH96 ایرانسل

grees
06-19-2020, 02:03
سلام به دوستان و همکاران عزیز . مودم ایرانسل LH96 برام اومده که SSID و SSID 2 سیو نمیشه و کلا خالی هست . مودم رو ریستارت کردم، به دنبال فایل آپدیت بودم پیدا نشد . ممنون میشم راهنمایی کنید .

Printer
06-19-2020, 03:40
سلام به دوستان و همکاران عزیز . مودم ایرانسل LH96 برام اومده که SSID و SSID 2 سیو نمیشه و کلا خالی هست . مودم رو ریستارت کردم، به دنبال فایل آپدیت بودم پیدا نشد . ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام فایل آپديت مودم های ایرانسل بصورت اتوماتیک انجام می شود کافیه روی آپديت اتوماتیک مودم خود را قرار بدید

grees
06-19-2020, 10:42
سلام فایل آپديت مودم های ایرانسل بصورت اتوماتیک انجام می شود کافیه روی آپديت اتوماتیک مودم خود را قرار بدید

سلام. قسمت آپدیت چیزی به اسم آپدیت اتوماتیک نداره . فقط میشه فایل انتخاب کرد و آپدیت کرد.

Dplay
06-19-2020, 12:03
سلام. قسمت آپدیت چیزی به اسم آپدیت اتوماتیک نداره . فقط میشه فایل انتخاب کرد و آپدیت کرد.

با سلام

مودم را یه بار ریست کنید در ضمن مودم شما قابلیت آبگرید بصورت خودکار را دارد با نماینده شرکت صحبت شد

9191