PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فایل فلش دی وی دی مارشال Marshal ME-6185

xerxes
07-23-2020, 19:25
لطفا فایل فلش marshal ME 6185 رو قرار بدید باتشکر

SENIOR
07-23-2020, 21:27

سلام لطفا عکسی از گیرنده قراربدید

Dplay
07-24-2020, 14:56

با سلام

این مدل فکر نمی کنم گیرنده دیجیتال باشد مربوط به دی وی دی است .

xerxes
07-24-2020, 21:47
بله dvd هستش
ببخشید من در عنوان اشتباه زدم
عکس ها رو پیوست میکنم

xerxes
07-24-2020, 21:53
بله dvd هستش
ببخشید من در عنوان اشتباه زدم
عکس ها رو پیوست میکنم

xerxes
07-24-2020, 21:57
تصاویر دستگاه DVD

Mortal Kombat
07-24-2020, 22:49
تصاویر دستگاه DVD

درود

عنوان تاپیک شما اصلاح شد و همچنین در بخش مربوطه انتقال یافت . دوست غزیز لطفا از این پس در بخش مربوطه با توجه به درخواست خود

با عنوان مناسب تاپیک بزنید در ضمن عکس از دستگاه خود همیشه قرار بدید که راحتر بتونیم به شما کمک کنیم .

فایل فلش درخواستی شما :

فایل های فلش دی وی دی مارشال Flash Dump DVD Marshal ([Only registered and activated users can see links])

xerxes
07-28-2020, 13:30
سلام
ببخشید من آی سی دستگاه رو با برنامه ای که لطف کردید قرار دادید فلش کردم و منوی marshal ظاهر شد و دی وی دی رام شروع به کار کرد اما چیزی پخش نمیکنه و به فرمان Eject هم عکس العملی نشون نمیده و به گفته مشتری قبل از خرابی دستگاه dvd رو میخونده و مشکلی نداشته فقط نا گهانی تصویر قطع شده که مشکل با فلش آی سی حل شد اما الان دی وی دی رو نمیخونه و فرمان eject هم عکس العملی نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

Dplay
07-28-2020, 20:09
سلام
ببخشید من آی سی دستگاه رو با برنامه ای که لطف کردید قرار دادید فلش کردم و منوی marshal ظاهر شد و دی وی دی رام شروع به کار کرد اما چیزی پخش نمیکنه و به فرمان Eject هم عکس العملی نشون نمیده و به گفته مشتری قبل از خرابی دستگاه dvd رو میخونده و مشکلی نداشته فقط نا گهانی تصویر قطع شده که مشکل با فلش آی سی حل شد اما الان دی وی دی رو نمیخونه و فرمان eject هم عکس العملی نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

با سلام

ممکن است از آیسی فلش است فایل با آیسی سی پی یو دستگاه دی وی دی شما سازگار نداشته باشد از دیگر فایل های مدل های مارشال راتست کنید