PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت محدودیت اتصال !! یا اتصال فقط یک دستگاه به WIFI

samizbaz
08-07-2020, 02:39
با درود
من چندین دستگاه مودم مال مشتری دارم ولی هر کاری میکنم مشکل آنها برطرف نمیشه
خواهش میکنم اساتید کمک کنند...مجبور هستم برای هر یک دستگاه یک پست بذارم..تا دوستان هم استفاده کنند ببخشید

یک دستگاه مودم hhb مدل b2338-168l موجود هست

این دستگاه مشکلش اینجاست که فقط یک تلفن میشود به آن متصل کرد
و محدودیت اتصال wifi برای دستگاه داره
ریست کردم درست نشد
فایل فلش یا اپدیت ندارم لطف کنید فایل فلش این دستگاه را بذارید

با سپاس بیکران

Mortal Kombat
08-07-2020, 02:44
با درودمن چندین دستگاه مودم مال مشتری دارم ولی هر کاری میکنم مشکل آنها برطرف نمیشه خواهش میکنم اساتید کمک کنند...مجبور هستم برای هر یک دستگاه یک پست بذارم..تا دوستان هم استفاده کنند ببخشیدیک دستگاه مودم hhb مدل b2338-168l موجود هستاین دستگاه مشکلش اینجاست که فقط یک تلفن میشود به آن متصل کرد و محدودیت اتصال wifi برای دستگاه دارهریست کردم درست نشدفایل فلش یا اپدیت ندارم لطف کنید فایل فلش این دستگاه را بذاریدبا سپاس بیکراندرودمودم را ریست کنید

samizbaz
08-07-2020, 03:05
با درود خدمت استاد ..ریست انجام شد ولی مثمر ثمر نبود

فایل اپدیت یا فلش اگر موجود دارید لطف کنید لینک ش قرار بدهید

Mortal Kombat
08-08-2020, 01:09
با درود خدمت استاد ..ریست انجام شد ولی مثمر ثمر نبود

فایل اپدیت یا فلش اگر موجود دارید لطف کنید لینک ش قرار بدهید

درود

ما به کل فایل های فلش دستگاه های تولید شده دسترسی نداریم اون جور که فکر می کنید باید این همه وسایل رو تعمیر کنید که نمیشه ...!

اون موقه شما میشید سازنده این وسایل که ...

این موارد به 3 چیز مربوط است :

1.آیسی فلش یا فایل فلش مودم

2. خرابی آیسی CPU

3. کانفیگ نبودن مودم جهت اتصال نت

samizbaz
08-08-2020, 02:47
با درود بسیار خدمت استاد عزیز
دسترسی یا عدم دسترسی به فایل فلش نباید از تلاش ها کم کنه...متاسفانه برخی بند ها برای دستگاه ها از قطعات کمیاب یا نایاب استفاده می کنند که به سیاست کاری شرکت مربوط میشه ولی این باعث نشده که تعمیر محال بشه جالبه تر اینجاست من خیلی افراد دیدم با خلاقیت مثلا برای رگولاتور یا آیسی تغذیه با سرهم چندین قطعه موجب خلق جایگزین مناسب برای قطعه کمیاب میسازند...

بخاطر راهنمایی هاتون سپاس گذارم..

یک سوال استاد !!؟؟
ایا از یک آیسی فلش دیگر از یک شرکت از یک مدل میتوان استفاده کرد؟؟
میگن موقع فلش باید مک آدرس مودم tp-link را به 05FF8 تغیر داد و ذخیره کرد...
تا کانفینگ ایجاد شود..
خواهش میکنم این تغییر مک آدرس را بررسی کنید و اعلام کنید

با سپاس بیکران

Mortal Kombat
08-08-2020, 02:58
با درود بسیار خدمت استاد عزیز
دسترسی یا عدم دسترسی به فایل فلش نباید از تلاش ها کم کنه...متاسفانه برخی بند ها برای دستگاه ها از قطعات کمیاب یا نایاب استفاده می کنند که به سیاست کاری شرکت مربوط میشه ولی این باعث نشده که تعمیر محال بشه جالبه تر اینجاست من خیلی افراد دیدم با خلاقیت مثلا برای رگولاتور یا آیسی تغذیه با سرهم چندین قطعه موجب خلق جایگزین مناسب برای قطعه کمیاب میسازند...

بخاطر راهنمایی هاتون سپاس گذارم..

یک سوال استاد !!؟؟
ایا از یک آیسی فلش دیگر از یک شرکت از یک مدل میتوان استفاده کرد؟؟
میگن موقع فلش باید مک آدرس مودم tp-link را به 05FF8 تغیر داد و ذخیره کرد...
تا کانفینگ ایجاد شود..
خواهش میکنم این تغییر مک آدرس را بررسی کنید و اعلام کنید

با سپاس بیکران

تغییر مک چندان تاثیری ندارد بنده بارها این فایل فلش
([Only registered and activated users can see links])
را بدون تغییر مک فلش کردم و مودم راه افتاد بدون مشکل ... در رابطه با فایل فلش نیز دوستان و دیگر اساتید انجمن هم باید کمک کنند

متاسفانه کل بار انجمن روی من یا ادمین و 2 نفر دیگر هست بقیه دوستان مصرف کننده هستند .

در مورد آیسی فلش بله امکان دارد مثلا W یا GD و ... اغلب با هم سازگاری دارند و قابل نصب هستند فقط باید حجم آیسی یکی باشد

مثلا 4 مگ به جای 4 مگ یا 8 بجای 8 مگ استفاده شود یعنی آیسی 25Q32 نیمشه جاش 25Q16 بزنید

ROOTER
08-08-2020, 11:14
درود بر شما
جهت تعویض مک ادرس مودم های TPLINK در برنامه Hex Workshop Hex Editor پس از بازکردن فایل BIN ، از کلید ترکیبی CTRL+G استفاده کنید و ادرس 5FE8 را تایپ وسپس ENTER کنید.لازم بذکر است روی بردار از شماره 10 الی 15 شماره های مک ادرس است .به عکس زیر توجه کنید .

9373