PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات مودم ها و نحوه رفع آنها

samizbaz
08-07-2020, 03:44
با درود بسیار خدممت اساتید

این پست رو بخاطر اینکه چندین دستگاه دارم که به انواع درد گرفتارند ولی دوا پیدا نمیکنم

1- مودم ها با وجود ثابت بودن ولتاژ و درست بودن ولی چراغ اینترنت روشن نمیشه؟ چه مواردی میتونه برای این مودم ایجاد مشکل کنه که نتونه بالا بیاد؟

2- مودم روشن نمیشه !! از یک جا یک تست یاد گرفتم که میگفت از 4 تا پین ولتاژ بگیرید ببینید بالای 3 ولت هست یا نه ؟؟ اگر بالای 3 ولت باشه یعنی چیپ اصلی نسوخت و احتمالا میتونید درستش کنید و در غیر اینصورت دیگر زحمت نکشید ..درست نمیشه!! یک نکته من در بعضی دستگاه ها واقعا ولتاژ گیری کردم و این مشکل ولتاژ رو دیدم ولی ثابت نکردم حقیقت داره یا خیر!!؟؟
اما اگر این 4 تا پین نباشه از کجا بفهمیم یا تست بگیریم که آیا برای انجام تعمیر تلاش کنیم؟

3-آنتن wifi توی لیست دستگاه ها بالا نمیادش! برای رفع مشکل چیکار کنیم!!؟

4- تنظیمات دستگاه به هیچ وجه ذخیره نمیشن!! منظور برای راه اندازی مودم به کامپیوتر و شبکه سا

5-مودم زیاد هنگ میکنه.......با فلش درست نشده!!

خواهش میکنم به این سوالات جواب بدهید

با نهایت سپاس

ROOTER
08-08-2020, 11:38
ج س 1 - بررسی کردن از لحاظ سخت افزاری = مثل ترانفوسرماتور - مثل ویدیر ، بعد هماهنگی با شرکت اینترنت دهنده (وجود 2 ای پی بر روی خط ، بخاطر امنیت پورت رو میبنده مخابرات )

ج س 2 - در مودمهای دلینک اون 4 پایه باید بالای 3ولت داشته باشه اگر یکی نداشت پردازنده خرابه در مودمهای تی پی لینک اگر ولتاژ 1.07 شما نیومد پردازنده سوخته

ج س 3 - بررسی کنید تو تنظیمات نام وایرلس رو مخفی نکرده باشند .

ج س 4 - مودم رو باید مجدد فلش کنید و فایل فلش رو روی ای سی جدید تزریق کنید

ج س 5 - خازن های مدار رو چک کنید وهمچنین اداپتور داری ریبل نباشه

موفق وپیروز باشید.