PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نام Ic Flash انواع مودم ها

samizbaz
08-11-2020, 23:07
با درود

بدترین مشکل برای تعمیر کار فراموش کردن نام آیسی فلش یک دستگاه بخصوص مودم هست

من چون خیلی مودم باز و بسته اپگرید میکنم و شده بعضی از ایسی ها را جا بجا بذارم
خواهش میکنم توی این پست اسم آیسی فلش ها موجود بر روی انواع برند با ذکر ورژن بگذاریم

خیلی اوقات پروگرامر نمی شناسه ..
خیلی وقت ها اسم روی آیسی ناخوانا شده و باید تهیه کنیم.

خیلی وقت ها میشه با یک جایگزین بهتر قرار داد

من اسم ایسی مودم smc7904wbrs-n رو یادم رفته
بین چند ده تا ایسی متفرقه و اصلی نمی دونم کدوم به کارم میاد
البته یکی دیگه دارم که مشکلی نداره ولی نوشته هایش ناخوانا شده

لطفا اسم ایسی فلش و یا جایگزین اون را ذکر کنید
برای همین این تایپیک رو زدم

با اجازه اساتید بزرگوار

با سپاس

ROOTER
08-12-2020, 01:16
درود بر شما
اکثر ای سی مودمهای موجود با سری 25q16میباشد و در مورد مودمهای dlink این قضیه فرق میکنه که سری 64 میباشد ، در ضمن فرقی نمیکنه که روی ای سی فلش (مشخصات) خوانا باشه یا خیر ، خود پروگرمر موقع شناسایی خودکار نام و برند و ظرفیت ای سی رو مینویسه ،
انجمن تخصصی Dplay.ir تنها انجمنی هست که دیدم اکثر فایلهایی که میذاره با ذکر نام و ظرفیت ای سی هست
موفق و پیروز باشید

samizbaz
08-12-2020, 11:47
با درود
من بیشتر مواقع اسم شرکت را که با C شروع میشه پروگرام شناسایی میکنه. شبیه CRPEE... حافظه م الان نیست

بنظرتون مهم نیست

SENIOR
08-13-2020, 16:53
با درود
من بیشتر مواقع اسم شرکت را که با C شروع میشه پروگرام شناسایی میکنه. شبیه CRPEE... حافظه م الان نیست

بنظرتون مهم نیست

اسم شرکت مهم نیست مقدار و حجم آیسی فلش مهم است آیسی فلش توسط پروگرامر با دکمه شناسایی مشخصات آن خوانده می شود

samizbaz
08-14-2020, 05:44
با درود

عزیزان امروز با تغییر نام شرکت و انتخاب دستی ایسی منجر به درست شدن 4 عدد مودم شدم که چند هفته من رو درگیر خود کرده بودند
اسم رو از نام انتخابی پروگرامر به اسم ایسی winbond و مدلش25q16 soic16 که بعد از تغییر نام شرکت در کادر مدل ایسی تنها فقط این نام بود پروگرام کردم دیدم در کمال تعجب دستگاه به حالت عادی برگشت

مثلا اینکه مهم بود برای ایسی...

ولی برای تست دو تا مودم تی پی لینک که از دو ایسی متفاوت استفاده میکردند از نو پروگرام کردم با انتخاب دستی که بدون مشکل با جابجایی دستگاه ها عادی کار می کنند

این هم تجربه ما شد

با سپاس

samizbaz
08-27-2020, 03:12
با درود
من هم مشکل شناسایی ایسی ها توسط پروگرامر ها بخصوص ارتی 809 اچ را داشتم که هر مارکی میزدم
دستگاه اول خودش CREPP...
پروگرام میکردم مشکل وجود داشت
بعد با اسم دقیق وارد میکردم مشکل رفع میشد

دقت نکردم ایا که قبلا این مشکل رخ می داد چی ثبت میکرد خود دستگاه
ولی در چند مورد تست کردم نه اصلا بی ربط هست اسم شرکت فقط ماهیت برنامه و البته SOIC 8 بودن مهم هستش
سپاس