PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فایل فلش مودم TP-LINK TD-W8950N ورژنVER1.1

samizbaz
08-12-2020, 22:48
ب ا درود
نیاز شدید به فایل فلش مودم TP-LINK TD-W8950N VER 1.1 NHVL

این مودم مشکل عدم آنتن دهی وای فای دارد

یک سوال در وب سایت TP=LINK ایا فایل های موجد فایل آپدیت هستند یا فایل فلش؟؟؟

فایل های شما واقعا فایل فلش هستند؟؟
بخاطر کنجاوی پرسیدم
چیزی که در وب سایت TP-LINK وجود دارد ورزن های 1-2-3-4-5-6.... حالا تا هر چی ولی خبری از ممیز نیست مثلا VER 1.1 یا اینکه ورژن VER 3.2!!!

اساتید و دوستان ایا اگر از فایل فلش VER 1 برای مودم های VER 1.1 1.2 استفاده کنیم مشکلی هست؟
البته میدونم نباید از ورژن متفاوت نباید استفاده کرد..مثلا ورژن 1 را نمیشه برای ورژن 2 یا 5 یا 3 استفاده کرد...اما ورژن 1 را میشود برای 1.2 و یا برای 1.1 ... استفاده کرد...

اولین بار است ورزن ها رو ممیزی می بینم...حتی موقع خرید این موارد ندیدم

SENIOR
08-13-2020, 17:02
ب ا درود
نیاز شدید به فایل فلش مودم TP-LINK TD-W8950N VER 1.1 NHVL

این مودم مشکل عدم آنتن دهی وای فای دارد

یک سوال در وب سایت TP=LINK ایا فایل های موجد فایل آپدیت هستند یا فایل فلش؟؟؟

فایل های شما واقعا فایل فلش هستند؟؟
بخاطر کنجاوی پرسیدم
چیزی که در وب سایت TP-LINK وجود دارد ورزن های 1-2-3-4-5-6.... حالا تا هر چی ولی خبری از ممیز نیست مثلا VER 1.1 یا اینکه ورژن VER 3.2!!!

اساتید و دوستان ایا اگر از فایل فلش VER 1 برای مودم های VER 1.1 1.2 استفاده کنیم مشکلی هست؟
البته میدونم نباید از ورژن متفاوت نباید استفاده کرد..مثلا ورژن 1 را نمیشه برای ورژن 2 یا 5 یا 3 استفاده کرد...اما ورژن 1 را میشود برای 1.2 و یا برای 1.1 ... استفاده کرد...

اولین بار است ورزن ها رو ممیزی می بینم...حتی موقع خرید این موارد ندیدم

فایل های فلش انجمن (فلش) هستند که با پروگرامر از آیسی رایت و کپی گرفته می شوند و اکثرا سالم هستند در برخی مواقه اگر ایراد داشته

باشند شاید بهنگام بکاپ گیری درست رایت نشده باشند .

مودم ها نیز نیازی به آبگرید ندارند آبگرید کردن آنها فقط بخاطر رفع مشکلاتی که نخواید فلش بزنید آبگرید استفاده می شود .

براید ابگرید نیز باید به ورژن آن توجه داشته باشید .

از این پس برای درخواست خود عکس و مشخات مودم خود رو قرار بدید .

samizbaz
08-13-2020, 18:55
با درود
سپاس بخاطر راهنمایی هاتون...این ورزن های آپگرید ممیز ندارندمثلا مودم در ورژن 1 یا 2 یا 5 آپگرید ش هست ولی 1.1 ندارند
یک سوال را جواب ندادید استاد عزیز

روی مودم ها ورژن های 1یا 2 یا 3.... تا مثلا6 هست که برخی ممیز هم دارند مثلا 1.1 یا 3.2...سوال من اینه فایل فلش اینها درصورتی که فراهم نشد میتونیم از یک ورژن با ممیز بالاتر یا پایین تر استفاده کنیم مثلا از ورژن 3.2 برای مودم 3.1 استفاده کنیم؟؟
سپاس

SENIOR
08-13-2020, 19:02
با درود
سپاس بخاطر راهنمایی هاتون...این ورزن های آپگرید ممیز ندارندمثلا مودم در ورژن 1 یا 2 یا 5 آپگرید ش هست ولی 1.1 ندارند
یک سوال را جواب ندادید استاد عزیز

روی مودم ها ورژن های 1یا 2 یا 3.... تا مثلا6 هست که برخی ممیز هم دارند مثلا 1.1 یا 3.2...سوال من اینه فایل فلش اینها درصورتی که فراهم نشد میتونیم از یک ورژن با ممیز بالاتر یا پایین تر استفاده کنیم مثلا از ورژن 3.2 برای مودم 3.1 استفاده کنیم؟؟
سپاس

من رو چند مودم تست کردم در صورت مشابه بودن برد و آیسی فلش جوابگو هست