PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن مودم دی لینک D-LINK DSL-2740U

grees
08-19-2020, 14:31
سلام خسته نباشید . مودم دی لینک 2740U با مشکل روشن نشدن dsl برام اومده . دو خازن باد کرده بود که تعویض کردم. وریستور هم سوخته بود تعویض شده ولی همچنان مشکل پا بر جاست .

grees
08-19-2020, 14:49
سلام خسته نباشید . مودم دی لینک 2740U با مشکل روشن نشدن dsl برام اومده . دو خازن باد کرده بود که تعویض کردم. وریستور هم سوخته بود تعویض شده ولی همچنان مشکل پا بر جاست .

[Only registered and activated users can see links]

ROOTER
08-19-2020, 17:50
9431
درود بر شما
ببینید جایی که مشخص کردم ولت دارید ؟

grees
08-19-2020, 21:10
تست کردم اوکی بود. وریستور قبلی رو از روی مودم برداشته بودم مثل اینکه مشکل داشت . با وریستور جدید مشکل حل شد. مرسی

Dplay
08-19-2020, 21:22
تست کردم اوکی بود. وریستور قبلی رو از روی مودم برداشته بودم مثل اینکه مشکل داشت . با وریستور جدید مشکل حل شد. مرسی

اگر مقدور بود فایل فلش مودم بهمراه اطلاعات آن در انجمن قرار بدید .

باتشکر از شما

samizbaz
08-25-2020, 01:22
با درود
دوست عزیز
لطف کنید ولتاژ های اون 4 تا پین را اعلام فرمایید
من دو عدد مودم دارم روشن نمیشن
یک دارم فقط پاور روشن میشه

خواهش میکنم ولتاژ ها را اعلام کنید

ROOTER
08-25-2020, 21:25
با درود
دوست عزیز
لطف کنید ولتاژ های اون 4 تا پین را اعلام فرمایید
من دو عدد مودم دارم روشن نمیشن
یک دارم فقط پاور روشن میشه

خواهش میکنم ولتاژ ها را اعلام کنید

درود بر شما
1 پین منفی
3پین دیگر باید 3.3 یا بیشتر تا 3.9 باشند
ولتاژ زیر 3 ای سی مرکزی اسیب دیده است

samizbaz
08-26-2020, 02:39
با درود بیکران

استاد عزیز

من قثط یک 3.3 دارم دو تا صفر تقریبا یکی 2.8

پس کلکش کندس...
فدات اگر مودمی این 4 پاین را نداشت بایستی چیکار کنیم!!؟؟
من چند روز پیش یک کلیپ از یک سایت روسی دیدم که با استفاده از یک کابل usb که یک سر دیگر آن به پین هدر هایی که به سوکت های مشابه در کامپیوتر ها هستند وصل میکنن (که مطمئن هستم زیاد دیده اید) با اون کابل و اتصال به 3 عدد از اون سوکت ها کارهایی میکرد..فعلا نرسیدم فیلم رو ببینم یا زبانش رو ترجمه کنم..ولی جالب بود راه اندازی میکرد..دقیقا نمیدونم ایا مودم خراب بود یا سالم که این ترفند می زد....
بعد از دیدن کلیپ اطلاع میدهم

سپاس بیکران