PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن مودم D-LINK DSL-2750U ورژن H/W.C1 F/W.ME_1.10

vppanel
08-25-2020, 23:04
سلام یه مودم دیلینک 2750u دارم فقط چراغ پاور روشن میشه .
و این که آیا آی سی فلش در این مودم از نوع ناند هست؟چون یه آی سی روش نوشته winbund
البته من یه ای سی هشت پایه که هشت مگ بود رو پروگرام کردم و دو سه تا فایل زدم همشون مودم رو کامل خاموش کردن یعنی چراغ پاور هم که قبلا روشن میشد هم خاموش شد.
یه مطلب دیگه این که جریان کشی این مودم حدود 3 صدم هست و با زدن دکمه ریست یک لحظه چراغ های مودم روشن و خاموش میشن/

94619462

samizbaz
08-26-2020, 02:45
با درود
بعنوان یک همکار سخن می گویم
بعضی مواقع من هم همین مشکل را داشتم که مربوط به خواند و نوشتن آیسی و همین طور نسخه پروگرام است

من یک دستگاه بدون مشکل را پروگرام کردم به کما رفت..چندین رسیور به همین درد مبتلا کردم که بعد از آپگرید مجدد با فایل دیگر البته مشکل رفع شد
برخی اوقات دیدم چندین فایل در یک پست هست مجبور میشم به یکباره دانلود کنم که نکند ورژن ها یا آپلود کردن ها مشکل دارای مشکلی بوده که اذیت کنه...
من نظرم اینه که مجدد با یک فایل دیگر بزنید..
اگر پروگرامر ار تی 809 دارید باید اسم کارخانه روی ایسی رو قید کنید ..این مشکل هم بوده که هر چی دستگاه شناخت من انتخاب کردم که به مشکل بر خوردم بعدا با انتخاب اسم خود ایسی اسم شرکت مشکل برطرف شده

نظر اساتید خیلی بالاتر هست ....
با سپاس

vppanel
08-26-2020, 15:33
سلام
RT809h
این مورد رو چک میکنم
ممنونم

ROOTER
08-26-2020, 18:01
درود برشما

همکار گرامی اکثر مودمهای Dlink مشکل نرم افزار دارند ، ای سی رو مجدد با فایل مطمئن پروگرم کنید

vppanel
08-26-2020, 20:06
یدونه فایل از همین سایت گرفتم ولی جواب نداد اگر فایل دارید برام بفرستید.
ممنون

vppanel
08-26-2020, 23:38
درسته حق با شماست
کارخانه سازنده آی سی توسط پروگرامر داره اشتباه انتخاب میشه و پارت نامبری برای این تولید کننده در لیست دستگاه وجود نداره و حتی شماره آی سی هم دقیقا اون چیزی نیست که روی قطعه هست .
امیدوارم با آپدیت برنامه پروگرامر بتونم آی سی رو پروگرام کنم .

vppanel
08-28-2020, 01:04
با پروگرام مجدد آی سی حل شدhapydancsmil
البته آی سی رو دستی انتخاب کردم
و دلیل جواب نگرفتن همین عدم شناسایی صحیح آی سی توسط پروگرامر بود.
با تشکر ازهمهblush
اینم فایل 1w2e6