PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نحوه تغییر آدرس مک MAC مودم ها

samizbaz
09-12-2020, 06:06
با درود
خواهش میکنم یک بار بصورت تصویر نشون بدهید
من حداقل روی نه ولی هفته 6 -4 تا تعمیر میکنم.برخی مواقع همه چیز مرتبه معلوم نیست مشکل از کجاس
من پروگرامر rt809 h دارم
چند سوال
اگر مک ادرس عوض نشه مشکلش چی میتونه باشه؟
میگن دو مودم احتمالا یکی شون را نمی افته مگر مک آدرس خودشون چی هست؟
با پروگرامر میشه تغییر داد ولی نتونستم اون قسمت را پیدا کنم که تغییر بدم.بگید کجاست خط چندم؟
لطف بفرمایید بگید که برای tp -link 05FF8
هوای 12068 هستش
برای اونا مثل D-LINK یا ایرانسل یا زکسل یا زلتریکس بفرمایید جامع و کامل و قشنگ مشنگ..نتونستید بگید برم سرچ کنم الان وقتش ندارم
سپاس

fatimas
09-14-2020, 10:33
با درود
خواهش میکنم یک بار بصورت تصویر نشون بدهید
من حداقل روی نه ولی هفته 6 -4 تا تعمیر میکنم.برخی مواقع همه چیز مرتبه معلوم نیست مشکل از کجاس
من پروگرامر rt809 h دارم
چند سوال
اگر مک ادرس عوض نشه مشکلش چی میتونه باشه؟
میگن دو مودم احتمالا یکی شون را نمی افته مگر مک آدرس خودشون چی هست؟
با پروگرامر میشه تغییر داد ولی نتونستم اون قسمت را پیدا کنم که تغییر بدم.بگید کجاست خط چندم؟
لطف بفرمایید بگید که برای tp -link 05FF8
هوای 12068 هستش
برای اونا مثل D-LINK یا ایرانسل یا زکسل یا زلتریکس بفرمایید جامع و کامل و قشنگ مشنگ..نتونستید بگید برم سرچ کنم الان وقتش ندارم
سپاس سلام

شما باید فایل فلش با پسوند بین رو قبل از پروگرمر روی نرم HEX editor دستکاری کنید و مک آدرس اونو replase کنید یعنی مک اون فایل رو با مک پشت مودمت جابه جا کنی بعد پروگرمرش کنی موفق باشید

aminxx
09-20-2020, 19:04
چگونه می توان مک آدرس را پیدا کرد

این سایت آنلاین میباشد از دوستان اگر ممکنه آموزش پیدا کردن مک آدرس همراه با تصویر توضیح بفرمایند متشکرم

HexEd.it - Browser-based Online and Offline Hex Editing ([Only registered and activated users can see links])

samizbaz
09-22-2020, 16:12
سلام

شما باید فایل فلش با پسوند بین رو قبل از پروگرمر روی نرم HEX editor دستکاری کنید و مک آدرس اونو replase کنید یعنی مک اون فایل رو با مک پشت مودمت جابه جا کنی بعد پروگرمرش کنی موفق باشید

با درود خدمت شما...واقعا از لطف شما سپاس بیکران بی نهایت........پس فقط با مک پشت مودم..پس میگن مک آدرس 0F85 نمیخوادش
پس طبق دستور شما استاد انجام میدم... با همون مک آدرس پشت مودم تغییر میدم
واقعا ممنونم