PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر سخت افزاری مودم ایرانسل FD-I40 A1 دو آنتن

Mortal Kombat
09-29-2020, 03:31
تصاویر سخت افزاری مودم ایرانسل FD-I40 A1 دو آنتن

توجه : این مودم فاقد آیسی فلش می باشد

babafiroz2005
01-16-2021, 19:17
سلام عرض ادب
یه مودم ایرانسل مدل fd i40 A1 دارم که چراغ پاور روشن میشه اما چراغ وای فای روشن نمیشه
یه تعداد اومده بود هیت گرفتم درست شد اما این یه دونه درست نمیشه
میشه فایل دامپ و پین اوت (تست پوینت ) هارد رو توی سایت قرار بدین ممنون میشم
اگه شماتیک این نو مودم رو داخل سایت هم قرار بدین ممنون میشم

Dplay
01-16-2021, 19:20
سلام عرض ادب
یه مودم ایرانسل مدل fd i40 A1 دارم که چراغ پاور روشن میشه اما چراغ وای فای روشن نمیشه
یه تعداد اومده بود هیت گرفتم درست شد اما این یه دونه درست نمیشه
میشه فایل دامپ و پین اوت (تست پوینت ) هارد رو توی سایت قرار بدین ممنون میشم
اگه شماتیک این نو مودم رو داخل سایت هم قرار بدین ممنون میشم

با سلام

این مودم آیسی فلش ندارد

ROOTER
01-17-2021, 17:45
درود بر شما
فایل تعمیر و روش تعمیر این مدل دستگاه یک شخص تو تهران داره که حتی به مبلغ بالا هم راضی به فروش نمیشه و فقط خودش مودم رو تعمیر میکند ، ( خودم مذاکره کردم با ایشون )

مکه123
01-11-2022, 02:32
دوستان این فایل فلش نیست عکس زده داخل سایت من گول خوردم وتو سایت ثبت نام کردم گفت شاید فایل فلشه اینو گفتم یک موقع این اشتباه برای شما نیفته

ROOTER
01-11-2022, 10:48
دوستان این فایل فلش نیست عکس زده داخل سایت من گول خوردم وتو سایت ثبت نام کردم گفت شاید فایل فلشه اینو گفتم یک موقع این اشتباه برای شما نیفته

درود بر شما
فایل فلش این مودم اختصاصی دست چند نفر هست و حتی راضی به فروشش نیستن به قیمت بالا .

Mortal Kombat
01-11-2022, 12:20

درود

لطفا اشتباه خودتون رو گردن من نندازید من کجا نوشتم فایل فلش که شما رو گول زدم یا بی سوادی یا .... هم عنوان تاپیک زدم و هم خود ارسالم به بزرگی نوشتم

تصاویر سخت افزاری مودم ایرانسل FD-I40 A1 دو آنتن

درضمن آیسی فلش توش ندیم که بکاپ بگیرم . برای شما متاسفم بابت ارسالتون ...

مکه123
01-12-2022, 11:42
من نرم افزار که با کامپیوتر فلش میشه گیر اوردم ولی فایلشو ندارم بزنم باید دو نرم افزار کولوکام وQPST رو نصب کردم حالا شناسایی میشه ولی فایل فلشش رو ندارم بزنم اگه از دوستان فایل سالم داره بکاپ بگیره برام بفرست تو سایت

ROOTER
01-12-2022, 21:15
من نرم افزار که با کامپیوتر فلش میشه گیر اوردم ولی فایلشو ندارم بزنم باید دو نرم افزار کولوکام وQPST رو نصب کردم حالا شناسایی میشه ولی فایل فلشش رو ندارم بزنم اگه از دوستان فایل سالم داره بکاپ بگیره برام بفرست تو سایت

سلام لطفا نرم افزار رو اپلود کنید تا تست بگیرم ببینم میشه فایل رو کپی کنم

ROOTER
01-13-2022, 22:28
نام اصلی این مودم asus rt-n12 b1 این است .

10679

مکه123
01-26-2022, 02:01
سلام لطفا نرم افزار رو اپلود کنید تا تست بگیرم ببینم میشه فایل رو کپی کنم
QPST ابزاری قوی برای فلش و حتی آنبریک کردن دستگاه هایی که پردازنده Qualcomm دارند. این دو نرم افزار رو دانلود کن

ROOTER
01-26-2022, 12:42
QPST ابزاری قوی برای فلش و حتی آنبریک کردن دستگاه هایی که پردازنده Qualcomm دارند. این دو نرم افزار رو دانلود کن

درود برشما
نرم افزار qpstرو پیدا کردم ولی خوب الان مستلزم داشتن فایل خود مودم هست