PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فایل فلش مودم TP-LINK مدلTD-W8901N ورژن VER.2

shahinstar
02-21-2021, 10:09
با سلام دوستان عزیز
برای مودم TP-LINK مدلTD-W8901N ورژن VER.2دو نسخه فایل فلش در این مجموعه موجوده
که هر دو فایل رو وقتی پروگرام میکنیم رو آی سی و مودم رو ریست میکنیم تنظیمات مودم فکتوری نمیشه
مثلا یکسری از پارامتر ها مثل پسورد وایرلس وتنظیمات تخصصی مودم به چیز دیگه ای تغییر پیدا میکنه که برای مشتری دردسر ساز میشه
و اگر مشتری امکان اتصال به لن رو نداشته باشه با ریست مودم نمیتونه به هیچ عنوان وارد تنظیمات مودم بشه
یکی از فایلها که به کل بعد از ریست فکتوری حتی وایرلس رو مخفی میکنه و پسورد دار
اون یکی فایل هم وایرلس رو پسورد دار میکنه و تنظیمات خاصی رو مودم اعمال میکنه بعد از ریست
عزیزان کسی فایل مناسب رو موجود داره؟

Mortal Kombat
02-21-2021, 11:10
با سلام دوستان عزیز
برای مودم TP-LINK مدلTD-W8901N ورژن VER.2دو نسخه فایل فلش در این مجموعه موجوده
که هر دو فایل رو وقتی پروگرام میکنیم رو آی سی و مودم رو ریست میکنیم تنظیمات مودم فکتوری نمیشه
مثلا یکسری از پارامتر ها مثل پسورد وایرلس وتنظیمات تخصصی مودم به چیز دیگه ای تغییر پیدا میکنه که برای مشتری دردسر ساز میشه
و اگر مشتری امکان اتصال به لن رو نداشته باشه با ریست مودم نمیتونه به هیچ عنوان وارد تنظیمات مودم بشه
یکی از فایلها که به کل بعد از ریست فکتوری حتی وایرلس رو مخفی میکنه و پسورد دار
اون یکی فایل هم وایرلس رو پسورد دار میکنه و تنظیمات خاصی رو مودم اعمال میکنه بعد از ریست
عزیزان کسی فایل مناسب رو موجود داره؟

درود

مودم را بعد از فلش آبگرید کنید و در تنظیمات مودم گزینه ریست فکتوری کنید.

shahinstar
02-21-2021, 12:35
درود

مودم را بعد از فلش آبگرید کنید و در تنظیمات مودم گزینه ریست فکتوری کنید.

ممنون
زمانی که ریست فکتوری میکنم چه با کلید ریست چه از منوی تنظیمات مودم میره به تنظیماتی که عرض کردم خدمتتون و حتما نیاز به کابل لن هست

ROOTER
02-21-2021, 13:27
ممنون
زمانی که ریست فکتوری میکنم چه با کلید ریست چه از منوی تنظیمات مودم میره به تنظیماتی که عرض کردم خدمتتون و حتما نیاز به کابل لن هست
درود بر شما
تعویض رمز وایرلس در فایل فلش مودم کار سخت و وقت گیری هست اگر مشتری شما خیلی حساسه با کابل وصل بشید و رمز وایرلس که در پیشفرض مودم هست پشت مودم بنویسید که بعد از ریست با اون رمز وارد مودم بشود