PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فایل آپگرید LED دوو مدل DLE3D-42E8008-DPB

AmirAli990
04-29-2021, 16:08
سلام دوستان
کسی فایل آپدیت LED دوو مدل DLE3D-42E8008-DPB رو داره ؟
ممنون میشم اگه کسی داره برام ارسال کنه

Mortal Kombat
05-01-2021, 14:18
سلام دوستان
کسی فایل آپدیت LED دوو مدل DLE3D-42E8008-DPB رو داره ؟
ممنون میشم اگه کسی داره برام ارسال کنه

درود

در انجمن موجود است بعلت حجم بالا فایل در دو پارت بندی شده است لینک فایل پارت اول در مدیافایر آپلود شده و پارت کم حجم آن در انجمن آپلود شده

فایل آبگرید ال ای دی دوو DAEWOO مدل DLE3D-42E8008-DPB ([Only registered and activated users can see links])

AmirAli990
05-03-2021, 14:41
درود

در انجمن موجود است بعلت حجم بالا فایل در دو پارت بندی شده است لینک فایل پارت اول در مدیافایر آپلود شده و پارت کم حجم آن در انجمن آپلود شده

فایل آبگرید ال ای دی دوو DAEWOO مدل DLE3D-42E8008-DPB ([Only registered and activated users can see links])

خیلی ممنونم از کمکتون

Aryos1400
05-23-2021, 07:41
درود

با درود بیکران....استاد عزیز فایل فلش این دستگاه رو چگونه میتونم تهیه کنم؟؟
من یک برد معیوب دارم که امروز اگر خدا بخواهد با هزار سختی یک مین برد تهیه کردم.خواهش میکنم نحوه وصل کردن مین برد به دستگاه پروگرامر ET809H را آموزش بدهید....من چندین برد دارم میخواهم با دروگرامر تست کنم سالم بودن آنها رو و هنچنین بکاپ گرفان از آیسی فلش ...
ممنون میشوم کمک کنید
در پناه و لطف خداوند تندرست و موفق باشید

Mortal Kombat
05-23-2021, 17:55
با درود بیکران....استاد عزیز فایل فلش این دستگاه رو چگونه میتونم تهیه کنم؟؟
من یک برد معیوب دارم که امروز اگر خدا بخواهد با هزار سختی یک مین برد تهیه کردم.خواهش میکنم نحوه وصل کردن مین برد به دستگاه پروگرامر ET809H را آموزش بدهید....من چندین برد دارم میخواهم با دروگرامر تست کنم سالم بودن آنها رو و هنچنین بکاپ گرفان از آیسی فلش ...
ممنون میشوم کمک کنید
در پناه و لطف خداوند تندرست و موفق باشید

درود

یه آیسی فلش ناند هست یه آیسی فلش 8 پایه فقط می تونید از آیسی فلش 8 پایه بکاپ یا رایت کنید