PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیر کردن پول شمار در حین شمردن اسکناس

aylen2006
05-03-2021, 14:30
درود اساتید عزیز
شرمنده شاید اینجا محل تایب باز کردن سئوالم نباشه ولی هرچه گشتم ندیدم صفحه خاصی داشته باشه
یه پول شمار اوردن برام که اولین بار دارم باز کنم
این دسگاه در حال شمردن اسکناس به قول مشتری 20 الا30 اسکناس میشماره و گیر میکنه
میگه تا حدی کم من تونستم با تنظیمات در رفتم نشد
قبل از اینکه من به دسگاه دست بزنم خواستم نظر اساتید در باره این دسگاه جویا بشم ایا مشکل چی میتونه باشه
اگه اساتید عزیز تجربه در این مجال دارند
لطف کنند مارو با تجربیاتشون منور کنند
10301
10302
10303

sadra1983
05-06-2021, 02:45
درود اساتید عزیز
شرمنده شاید اینجا محل تایب باز کردن سئوالم نباشه ولی هرچه گشتم ندیدم صفحه خاصی داشته باشه
یه پول شمار اوردن برام که اولین بار دارم باز کنم
این دسگاه در حال شمردن اسکناس به قول مشتری 20 الا30 اسکناس میشماره و گیر میکنه
میگه تا حدی کم من تونستم با تنظیمات در رفتم نشد
قبل از اینکه من به دسگاه دست بزنم خواستم نظر اساتید در باره این دسگاه جویا بشم ایا مشکل چی میتونه باشه
اگه اساتید عزیز تجربه در این مجال دارند
لطف کنند مارو با تجربیاتشون منور کنند
10301
10302
10303

سلام مهندس این سخت افزاری سالم هست بدلیل اینکه اون تعداد رو درست می شماره و گیر نمی کنه .ولتاژ ها
رو هم چک کنی مطمئنا همه صحیح هست . باید ریست فکتوری کنی یا فایل بزنی رام بزنی ...اگر فایل رو پیدا کنی
یا دستگاه مشابه رو برات بیارن از روی اون برنامه رو کپی کن روی این دستگاه با پروگرامر .
چک کن آی سی رام اش هم مشخصه
ارادت

aylen2006
05-06-2021, 11:04
سلام مهندس این سخت افزاری سالم هست بدلیل اینکه اون تعداد رو درست می شماره و گیر نمی کنه .ولتاژ ها
رو هم چک کنی مطمئنا همه صحیح هست . باید ریست فکتوری کنی یا فایل بزنی رام بزنی ...اگر فایل رو پیدا کنی
یا دستگاه مشابه رو برات بیارن از روی اون برنامه رو کپی کن روی این دستگاه با پروگرامر .
چک کن آی سی رام اش هم مشخصه
ارادت

درود مهندس
چون اولین بار اینجور دسگاه میاد پیشم
میشه روش اعمال ریست فکتوری شرح دهید
از کجا میتونم فایل رم پیدا کنم تو سایت هست
ممنون از همکاری شما دوستان عزیز