PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش و روشن شدن مداوم مودم تی پی لینک TD-W8901N

Arian.Ranjbar94
08-06-2021, 15:48
وقتتون بخیر . مودم 8901n V2 برام اومده . خازن ها مشکل داشت تعویض کردم . بایوس رو پروگرام کردم .ولی تغییر نکرد. بعد از روشن شدن در حد یک ثانیه چراغ وای فای روشن میمونه بعد مودم خاموش و روشن میشه

[Only registered and activated users can see links]

Mortal Kombat
08-06-2021, 21:49
وقتتون بخیر . مودم 8901n V2 برام اومده . خازن ها مشکل داشت تعویض کردم . بایوس رو پروگرام کردم .ولی تغییر نکرد. بعد از روشن شدن در حد یک ثانیه چراغ وای فای روشن میمونه بعد مودم خاموش و روشن میشه

[Only registered and activated users can see links]

درود

4تا خازن رو تعویض کنید و از خازن مرغوب استفاده کنید آداپتور رو چک کنید اگر مقدور بود از یه آداپتور دیگری مودم را تست کنید

Arian.Ranjbar94
08-09-2021, 19:14
درود

4تا خازن رو تعویض کنید و از خازن مرغوب استفاده کنید آداپتور رو چک کنید اگر مقدور بود از یه آداپتور دیگری مودم را تست کنید

این کارها رو انجام دادم تفاوتی نداشت . بکاپ از بایوس خودش دارم بر میگردونم ببینم چی میشه

Arian.Ranjbar94
08-09-2021, 21:27
درود

با تعویض خازن و رستور مجدد بکاپ خود ای سی بایوس ([Only registered and activated users can see links]) مشکل حل شد . ممنون