PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستور نگرفتن از کنترول و دکمه ها LG 32LN5100

aylen2006
09-04-2021, 13:21
تی وی اوردن گفتند قبل یه سال کاملا خاموش بود و فقط چراغ قرمز استانبای روشن میشد
تو برق گذاشتم روشن شد ولی یه مشکل داره که نه از کنترول دستور میگیره نه از دکمهاش
ایسی فلش پروگرامر کردم ایپرام پروگرام کردم ولی فایده نداشت
ایپرام دوباره خام کردم فایده نداشت
خروجی پاور گرفتم همه اوکی بود
1050210503

Aryos1400
09-09-2021, 05:33
با درود
من چند تلویزیون سامسونگ ، شارپ و الجی دارم که دقیقا چراغ استندبای آن روشن است ولی روشن نمیشوند...نه از کنترل و نه با دکمه.متوجه چند مشکل شدم که در حال تست و کار هستم
اما

یک تلویزیون سامسونگ داشتم که روی استندبای بود...ولتاژ ها دقیق بودن با فلش کردن آیسی آن مشکل حل شد.
بعدا شما ببینید ولتاژ روی مین برد دارید....قطعاتی که باعث اینکار میشه خازن های جامد اطراف آیسی فلش ، خراب رگولاتور ها ، خالی شدن بایاس فلش و خرابی ایپیرام
اما اصل کار خرابی Cpu هست که باید توسط یک استاد ریبال و سپس پروگرام بشه.
دوستان متاسفانه در بحث تعمیر مین برد تلویزیون گاهی تعمیر کار نمیدونه کدوم آیسی کدوم*برنامه رو باید دریافت کنه...
فایل ها و ورژن و نحوه برنامه ریزی خیلی مهمه...بخصوص پروگرامر
مطمین ترین پروگرامر با اختلاف زیاد RT809H هست
چون بدون نیاز به خارج کردن آیسی و تنها با کابل hdmi یا کابل rs232 یا کابل Vga میتونید برنامه ریزی نا محدود انجام بدهید...که نیاز به باز کردن تلویزیون نداره.

اما یک خواهش دارم...
چندین برنامه فلش نیاز دارم
دوستان فایل فلش تلویزیون هاتون رو حتما در فروم خوب DPlay .ir قرار بدهید تا دوستان عزیز دیگر نیز استفاده کنند.

یک سوال من بطور اتفاقی یک تلویزیون سامسونگ ۲۴ اینچ سری ua24d4550am با زدن پی در پی روی کنترل به یکباره یک کادر اومد که قصد ریست دارید*..فکر کنم وارد منو مخفی بود...بعد ریست شد که زبانش تبدیل به کره ای چینی ..شرق آسیا شد و بعد ریست شد...الان فقط لوگو*ظاهر میشه که جالب اینجاست لوگو برعکس شده بعد از آن تصویر سیاه است و با دیگر نمیتوان خاموش کرد و با زدن روی کنترل لامپ نشانگر چشمک میزنه
خواهش میکنم اولین باره این اتفاق می افته و من دو سال هست تعمیر تلویزیون انجام میدهم تجربه ندارم.....

ممنون بخاطر وب سایت خوب و اساتید گران مایه

Mortal Kombat
09-09-2021, 06:18
با درود
من چند تلویزیون سامسونگ ، شارپ و الجی دارم که دقیقا چراغ استندبای آن روشن است ولی روشن نمیشوند...نه از کنترل و نه با دکمه.متوجه چند مشکل شدم که در حال تست و کار هستم
اما

یک تلویزیون سامسونگ داشتم که روی استندبای بود...ولتاژ ها دقیق بودن با فلش کردن آیسی آن مشکل حل شد.
بعدا شما ببینید ولتاژ روی مین برد دارید....قطعاتی که باعث اینکار میشه خازن های جامد اطراف آیسی فلش ، خراب رگولاتور ها ، خالی شدن بایاس فلش و خرابی ایپیرام
اما اصل کار خرابی Cpu هست که باید توسط یک استاد ریبال و سپس پروگرام بشه.
دوستان متاسفانه در بحث تعمیر مین برد تلویزیون گاهی تعمیر کار نمیدونه کدوم آیسی کدوم*برنامه رو باید دریافت کنه...
فایل ها و ورژن و نحوه برنامه ریزی خیلی مهمه...بخصوص پروگرامر
مطمین ترین پروگرامر با اختلاف زیاد RT809H هست
چون بدون نیاز به خارج کردن آیسی و تنها با کابل hdmi یا کابل rs232 یا کابل Vga میتونید برنامه ریزی نا محدود انجام بدهید...که نیاز به باز کردن تلویزیون نداره.

اما یک خواهش دارم...
چندین برنامه فلش نیاز دارم
دوستان فایل فلش تلویزیون هاتون رو حتما در فروم خوب DPlay .ir قرار بدهید تا دوستان عزیز دیگر نیز استفاده کنند.

یک سوال من بطور اتفاقی یک تلویزیون سامسونگ ۲۴ اینچ سری ua24d4550am با زدن پی در پی روی کنترل به یکباره یک کادر اومد که قصد ریست دارید*..فکر کنم وارد منو مخفی بود...بعد ریست شد که زبانش تبدیل به کره ای چینی ..شرق آسیا شد و بعد ریست شد...الان فقط لوگو*ظاهر میشه که جالب اینجاست لوگو برعکس شده بعد از آن تصویر سیاه است و با دیگر نمیتوان خاموش کرد و با زدن روی کنترل لامپ نشانگر چشمک میزنه
خواهش میکنم اولین باره این اتفاق می افته و من دو سال هست تعمیر تلویزیون انجام میدهم تجربه ندارم.....

ممنون بخاطر وب سایت خوب و اساتید گران مایه

درود

همکار گرامی ایراد از فایل فلش هست باید تلویزیون فلش شود

aylen2006
09-18-2021, 14:44
درود یه مین برد
LG 32LB5100
روش سوار کردم الان بدون مشکل کار میکنه ولی یه مشکل داره تصویرش برعکس
یه روشی هست که تصویر درست کرد
ممنون از لطفتون

Mortal Kombat
09-18-2021, 22:13