PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل روشن نشدن لپ تاپ اچ پی HP

Aryos1400
01-25-2022, 17:41
با درود یک لپ تاپ HP MODEL - 3168NGW وقتی که کلید پاورش میزنیم لامپ جاسازی شده در دکمه Caps Lock آ یک چراغ سفید است که در هنگامی که پاورش را میزنیم 3 مرتیه با وقفه چشمک میزند بعد دوبار سریعا چشمک میزند و این پروسه دایم تکرار میشود. و اصلا صفحه مانیتور هیچ گونه تغییری نمیکند یک نکته در هنگام روشن کردن لپ تاپ برخی اوقات صدایی شبیه غرش میده ( نه شبیه غرش شیر جنگل ) ولی بیشتر اوقات بدون این صدا چراغ چشمک میزند نکته مهم اینکه ساحب لپ تاپ مشتری دایمی من هستش برای نصب ویندوز و غیره مراجعه میکنه 6 ماه پیش یک بار اومد و گفت صدای ترکیدن انفجار از داخل لپ تاپ اومده ترسیدم و دیگر روشن نکردم واقعیتش وقتی زدم برق روشن شد دیگر باز نکردم ببینم دوستان اگر تجربه ای دارند در مورد خرابی لپ تاپ بفرمایید تا انشاالله ساعاتی دیگر لپ تاپ برسه و عکس هاش رو بار گذاری کنم با سپاس

Mortal Kombat
01-27-2022, 15:59
با درود یک لپ تاپ HP MODEL - 3168NGW وقتی که کلید پاورش میزنیم لامپ جاسازی شده در دکمه Caps Lock آ یک چراغ سفید است که در هنگامی که پاورش را میزنیم 3 مرتیه با وقفه چشمک میزند بعد دوبار سریعا چشمک میزند و این پروسه دایم تکرار میشود. و اصلا صفحه مانیتور هیچ گونه تغییری نمیکند یک نکته در هنگام روشن کردن لپ تاپ برخی اوقات صدایی شبیه غرش میده ( نه شبیه غرش شیر جنگل ) ولی بیشتر اوقات بدون این صدا چراغ چشمک میزند نکته مهم اینکه ساحب لپ تاپ مشتری دایمی من هستش برای نصب ویندوز و غیره مراجعه میکنه 6 ماه پیش یک بار اومد و گفت صدای ترکیدن انفجار از داخل لپ تاپ اومده ترسیدم و دیگر روشن نکردم واقعیتش وقتی زدم برق روشن شد دیگر باز نکردم ببینم دوستان اگر تجربه ای دارند در مورد خرابی لپ تاپ بفرمایید تا انشاالله ساعاتی دیگر لپ تاپ برسه و عکس هاش رو بار گذاری کنم با سپاس

ذرود

صدای بقول شما غرش مال فن سی پی یو هست ... صدای ترکیدن هم چشم بسه نمبشه گفت مربوط به چی هست باید لپ تاب رو باز کرده و برسی شود

پیشنهاد میدم به تعمیرکار مجربش بسپارید

Aryos1400
01-28-2022, 15:33
با درود

اون ترکیدن مربوط به چند ماه قبلا میشه
و بعد از نصب ویندوز لپ تاپ به کار خودت ادامه داد
اما الان دیگر روشن نمیشود
سوال اینجاست آیا چشمک زدن لامپ کلید CAPS LOCK آیا اعلام اخطار است یا خیر

Mortal Kombat
01-28-2022, 21:52
با درود

اون ترکیدن مربوط به چند ماه قبلا میشه
و بعد از نصب ویندوز لپ تاپ به کار خودت ادامه داد
اما الان دیگر روشن نمیشود
سوال اینجاست آیا چشمک زدن لامپ کلید CAPS LOCK آیا اعلام اخطار است یا خیر

درود

یا رم یا سی پی و یا خازن های مین ایراد دارند گفتم که چشم بسته نمیشه گفت باید از نزدیک برسی شود

Aryos1400
02-06-2022, 23:00
درود

یا رم یا سی پی و یا خازن های مین ایراد دارند گفتم که چشم بسته نمیشه گفت باید از نزدیک برسی شود

10701با درود
استاد عزیز
چراغ پاور در لپ تاپ روشن میشه
همه چیز عادیه
ولتاژ گی10702تصویر برای یک لحظه احساس میکنم نورش میاد ولی بالا نمیاد

Mortal Kombat
02-07-2022, 23:56
10701با درود
استاد عزیز
چراغ پاور در لپ تاپ روشن میشه
همه چیز عادیه
ولتاژ گی10702تصویر برای یک لحظه احساس میکنم نورش میاد ولی بالا نمیاد