تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نداشتن بوق تصویر و داغ شدن بیش از حد رم کامپیوتر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    25984
    تشکر شده 70 بار در 2 ارسال

photo نداشتن بوق تصویر و داغ شدن بیش از حد رم کامپیوتر

سلام یه سیستم ddr3 با رم دو گیگ و پردازنده دو هسته ای سوکت ۷۷۵ دارم رمش به شدت داغ میشه تا کلید پاور رو میزنم نه تصویر میده نه بوق.سی پی یو رو با مادربرد دیگه تست کردم سالم بود تمام قطعات رو جدا کردم بایوس رو ریست کردم بدون رم تست کردم دیباگر کد ۰۳ و ۳تا بوق پشت سر هم میزنه رم رو میزنم نه تصویر میده نه بوق میزنه و دیباگر ۴۰۴۰ رو نشون میده و رم اونقدر داغ میشع که برچسب پلاستیکی روش رو سوزونده.چک کردم سوکت سی پیو به هم چسبیدگی داشت پایه ها که درستشون کردم ولی مشکل داغ شدن و نبود تصویر همچنان وجود داره.بدون رم و سی پی یو چک کردم چیپ وسط گرم میشه و روشن میشه مادربرد با زدن پاور.لطفا راهنماییم کنید مشکل از* کجاست.مادربرد برا تست رم نداشتم.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 21,727 بار در 3,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmhh11 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام یه سیستم ddr3 با رم دو گیگ و پردازنده دو هسته ای سوکت ۷۷۵ دارم رمش به شدت داغ میشه تا کلید پاور رو میزنم نه تصویر میده نه بوق.سی پی یو رو با مادربرد دیگه تست کردم سالم بود تمام قطعات رو جدا کردم بایوس رو ریست کردم بدون رم تست کردم دیباگر کد ۰۳ و ۳تا بوق پشت سر هم میزنه رم رو میزنم نه تصویر میده نه بوق میزنه و دیباگر ۴۰۴۰ رو نشون میده و رم اونقدر داغ میشع که برچسب پلاستیکی روش رو سوزونده.چک کردم سوکت سی پیو به هم چسبیدگی داشت پایه ها که درستشون کردم ولی مشکل داغ شدن و نبود تصویر همچنان وجود داره.بدون رم و سی پی یو چک کردم چیپ وسط گرم میشه و روشن میشه مادربرد با زدن پاور.لطفا راهنماییم کنید مشکل از* کجاست.مادربرد برا تست رم نداشتم.
    درود

نگاه کنید جای رم اتصالی ندارد؟ احتمال 90 درصد رم هم سوخته و شارتی دارد
    امضای Mortal Kombat

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

3. 2 کاربر مقابل از Mortal Kombat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.