تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گیر کردن پول شمار در حین شمردن اسکناس

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    33721
    تشکر شده 37 بار در 25 ارسال

گیر کردن پول شمار در حین شمردن اسکناس

درود اساتید عزیز
    شرمنده شاید اینجا محل تایب باز کردن سئوالم نباشه ولی هرچه گشتم ندیدم صفحه خاصی داشته باشه
    یه پول شمار اوردن برام که اولین بار دارم باز کنم
    این دسگاه در حال شمردن اسکناس به قول مشتری 20 الا30 اسکناس میشماره و گیر میکنه
    میگه تا حدی کم من تونستم با تنظیمات در رفتم نشد
    قبل از اینکه من به دسگاه دست بزنم خواستم نظر اساتید در باره این دسگاه جویا بشم ایا مشکل چی میتونه باشه
    اگه اساتید عزیز تجربه در این مجال دارند
    لطف کنند مارو با تجربیاتشون منور کنند
    فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    527
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aylen2006 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود اساتید عزیز
    شرمنده شاید اینجا محل تایب باز کردن سئوالم نباشه ولی هرچه گشتم ندیدم صفحه خاصی داشته باشه
    یه پول شمار اوردن برام که اولین بار دارم باز کنم
    این دسگاه در حال شمردن اسکناس به قول مشتری 20 الا30 اسکناس میشماره و گیر میکنه
    میگه تا حدی کم من تونستم با تنظیمات در رفتم نشد
    قبل از اینکه من به دسگاه دست بزنم خواستم نظر اساتید در باره این دسگاه جویا بشم ایا مشکل چی میتونه باشه
    اگه اساتید عزیز تجربه در این مجال دارند
    لطف کنند مارو با تجربیاتشون منور کنند

سلام مهندس این سخت افزاری سالم هست بدلیل اینکه اون تعداد رو درست می شماره و گیر نمی کنه .ولتاژ ها
    رو هم چک کنی مطمئنا همه صحیح هست . باید ریست فکتوری کنی یا فایل بزنی رام بزنی ...اگر فایل رو پیدا کنی
    یا دستگاه مشابه رو برات بیارن از روی اون برنامه رو کپی کن روی این دستگاه با پروگرامر .
    چک کن آی سی رام اش هم مشخصه
    ارادت

3. 2 کاربر مقابل از sadra1983 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    33721
    تشکر شده 37 بار در 25 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadra1983 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام مهندس این سخت افزاری سالم هست بدلیل اینکه اون تعداد رو درست می شماره و گیر نمی کنه .ولتاژ ها
    رو هم چک کنی مطمئنا همه صحیح هست . باید ریست فکتوری کنی یا فایل بزنی رام بزنی ...اگر فایل رو پیدا کنی
    یا دستگاه مشابه رو برات بیارن از روی اون برنامه رو کپی کن روی این دستگاه با پروگرامر .
    چک کن آی سی رام اش هم مشخصه
    ارادت
    درود مهندس
    چون اولین بار اینجور دسگاه میاد پیشم
    میشه روش اعمال ریست فکتوری شرح دهید
    از کجا میتونم فایل رم پیدا کنم تو سایت هست
    ممنون از همکاری شما دوستان عزیز