تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: عدم شناسایی مک آدرس مودم D-LINK حتی با تغییر مک پشت درستگاه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    27115
    تشکر شده 46 بار در 7 ارسال

photo عدم شناسایی مک آدرس مودم D-LINK حتی با تغییر مک پشت درستگاه

سلام
    من تقریبا تمام مودم ها رو تعمیر میکنم و کاملا با تعمیراتشون آشنایی دارم
    در همه مودم ها و قتی پروگرم رو انجام میدید باید مک آدرس رو از پشت دستگاه بخونید و قبل از پروگرم داخل قایل با نرم افزارهایی مثل hxd تغییر بدید تا با اینترنت های مخابرات به مشکل نخورن وگرنه فقط وری شرکت های خصوصی کار میکنن
    اما این روش برای مودم های d-link جواب نمیده و حتی با تغییر مک آدرس باز هم به مشکل میخورن یعنی مکشون شناسایی نمیشه
    چند وقت پیش یه مودم مشکل داشت و رفت برای گارانتی و اونها مودم رو پروگرم کرده بودن اما اون دیگه مشکلی نداشت و بدون ایراد کار کرد
    میخواستم بدونم ایراد کار کجاست و راه حل چیه؟ توی مودم های دی لینک باید بجز مک چیز دیگه ای رو هم تغییر داد یا اینکه مثلا مک رو به طور خاصی وارد کرد؟ یا؟ یا؟

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 21,742 بار در 3,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alfame فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام
    من تقریبا تمام مودم ها رو تعمیر میکنم و کاملا با تعمیراتشون آشنایی دارم
    در همه مودم ها و قتی پروگرم رو انجام میدید باید مک آدرس رو از پشت دستگاه بخونید و قبل از پروگرم داخل قایل با نرم افزارهایی مثل hxd تغییر بدید تا با اینترنت های مخابرات به مشکل نخورن وگرنه فقط وری شرکت های خصوصی کار میکنن
    اما این روش برای مودم های d-link جواب نمیده و حتی با تغییر مک آدرس باز هم به مشکل میخورن یعنی مکشون شناسایی نمیشه
    چند وقت پیش یه مودم مشکل داشت و رفت برای گارانتی و اونها مودم رو پروگرم کرده بودن اما اون دیگه مشکلی نداشت و بدون ایراد کار کرد
    میخواستم بدونم ایراد کار کجاست و راه حل چیه؟ توی مودم های دی لینک باید بجز مک چیز دیگه ای رو هم تغییر داد یا اینکه مثلا مک رو به طور خاصی وارد کرد؟ یا؟ یا؟
    درود

یه بار مودم را ریست کنید بازگشت به حالت دیفالت اگر آپدیت داشته باشه آپدیت کنید مشکل رفع می شود
    امضای Mortal Kombat

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

3. 2 کاربر مقابل از Mortal Kombat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    27115
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal Kombat فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود

یه بار مودم را ریست کنید بازگشت به حالت دیفالت اگر آپدیت داشته باشه آپدیت کنید مشکل رفع می شود
    سلام
    این کارا رو انجام میدم قطعا، درست نمیشه
    با عرض پوزش فراوان، راه حلی ندارید خب لطفا جواب بی مورد ندید

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 21,742 بار در 3,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alfame فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    سلام
    این کارا رو انجام میدم قطعا، درست نمیشه
    با عرض پوزش فراوان، راه حلی ندارید خب لطفا جواب بی مورد ندید
    درود

بنده 19 ساله که تعمیرکارم انواع وسایل تعمیر کردم تمام تجاربم رو دارم بی منت در اختیار دوستان قرار می دم , اینگونه جواب دادن به من درست نیست
    امضای Mortal Kombat

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

6. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    16077
    تشکر شده 1,956 بار در 251 ارسال
    درود بر همکاران گرامی
    اگر همکاری چه از مدیران انجمن چه کاربر عادی ، جواب سوال یا مشکلی درست یا غلط را میدهند ، هیچ وظیفه ای برای انها نوشته و ملزم نشده که پاسخ مشکل ما رو بدهند، این طرز نوشتاری جایز نیست و اگر همکاری هم، راه حلی داشته باشد این مدل گفتار رو ببنید از پاسخ دادن منصرف و مایوس میکنه

8. کاربرانی که از این ارسال تشکر کرده اند

9. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    27115
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal Kombat فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود

بنده 19 ساله که تعمیرکارم انواع وسایل تعمیر کردم تمام تجاربم رو دارم بی منت در اختیار دوستان قرار می دم , اینگونه جواب دادن به من درست نیست
    با سلام درود فراوان
    اگه نوع گفتار بنده باعث ناراحتی شما شده واقعا عذخواهی میکنم و اطمینان خاطر میدم که قصد هیچگونه ناراحتی برای شما و همینطور باقی دوستان نداشتم و ندارم
    در زمینه تعمیرات هم تقریبا با کمی اختلاف بنده هم 15 ساله که فعال هستم و همینجا از شما به خاطر لطفی که در به اشتراک گذاشتن بی مزد دانشتون دارید تبریک میگم و تشکر میکنم
    شما واقعا توی فروم فعال هستید اما دوست و همکار عزیزم، همه قرار نیست جواب تمام سوالات رو بدونیم و قرار هم نیست هرپستی دیدیم زیرش جوابی که ریشه ای در حل مساله نداره بدیم که اگه اینطور بشه (در جواب دوستی که کامنت بعدی رو گذاشته هم هست) ارزش کل فروم پایین میاد چرا؟ چون سوالات جواب درست دریافت نمیکنن و این عادی میشه دیگه کاربر انتظار جواب درست رو از کامنت های سوالات نداره. امیدوارم الان منظورم رو درک کرده باشید و اون صحبت رو به بدی برداشت نکنید.
    جدای اینها، همکار گرامی شما اگه متن بنده رو درست و با دقت میخوندید و بعد جواب میدادید متوجه میشدید که تمام راه های پیش پا افتاده مثل آپدیت بعد از پروگرام و ریست و ... حتما تست شده و جوابی گرفته نشده که الان سوال مطرح شده براش.