تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل فایل های فلش TP LINK با خطوط مخابرات

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    31093
    تشکر شده 42 بار در 13 ارسال

photo مشکل فایل های فلش TP LINK با خطوط مخابرات

با عرض سلام خدمت اساتید عزیز

یک مشکلی که من دارم و شاید بعضی از همکاران تعمیرکار هم داشته باشن رو مطرح میکنم.

در مودم های تی پی لینک بعضی از مدل ها مثلا مدل TD-W8901N Ver:2.0 بعد از فلش کردن به خوبی مودم بالا میاد و روی خطوط شاتل و شرکتهای خصوصی دیگه راحت کار میکنه اما روی خطوط ADSL مخابرات لینک میده ولی چراغ نت روشن نمیشه .

با رسیت فکتوری نرم افزاری سخت افزاری مشکل حل نمیشه و فقط این مشکل روی خطوط مخابرات پیش میاد .

حتی زمانی که مک آدرس رو خطا میگیره و با پشتیبانی مخابرات تماس میگیریم و اون موضوع رو برطرف میکنه باز هم مشکل چراغ نت پابرجاست.

مخابرات هم کارشناس میفرسته مودم خودش رو تست میگیره و هیچ مشکلی نیست و خرابی رو مودم مشتری عنوان میکنه.

یک مدل 8951 بود همین مشکل رو داشتم هرچی فایل تو انجمن بود رو تست کردم جوب نداد یک فایل از یکی از دوستان گرفتم زدم به راحتی جواب داد.

از دوستان عزیز کسی تا حالا موفق شده این مشکل رو حل کنه؟ یا بدونه چرا فقط با خط مخابرات این مشکل وجود داره؟

سپاسگزار میشم اگر اطلاعاتتون رو به اشتراک بزارید.

2. 2 کاربر مقابل از shahinstar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 21,743 بار در 3,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahinstar فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    با عرض سلام خدمت اساتید عزیز

یک مشکلی که من دارم و شاید بعضی از همکاران تعمیرکار هم داشته باشن رو مطرح میکنم.

در مودم های تی پی لینک بعضی از مدل ها مثلا مدل TD-W8901N Ver:2.0 بعد از فلش کردن به خوبی مودم بالا میاد و روی خطوط شاتل و شرکتهای خصوصی دیگه راحت کار میکنه اما روی خطوط ADSL مخابرات لینک میده ولی چراغ نت روشن نمیشه .

با رسیت فکتوری نرم افزاری سخت افزاری مشکل حل نمیشه و فقط این مشکل روی خطوط مخابرات پیش میاد .

حتی زمانی که مک آدرس رو خطا میگیره و با پشتیبانی مخابرات تماس میگیریم و اون موضوع رو برطرف میکنه باز هم مشکل چراغ نت پابرجاست.

مخابرات هم کارشناس میفرسته مودم خودش رو تست میگیره و هیچ مشکلی نیست و خرابی رو مودم مشتری عنوان میکنه.

یک مدل 8951 بود همین مشکل رو داشتم هرچی فایل تو انجمن بود رو تست کردم جوب نداد یک فایل از یکی از دوستان گرفتم زدم به راحتی جواب داد.

از دوستان عزیز کسی تا حالا موفق شده این مشکل رو حل کنه؟ یا بدونه چرا فقط با خط مخابرات این مشکل وجود داره؟

سپاسگزار میشم اگر اطلاعاتتون رو به اشتراک بزارید.

درود

یه مورد داشتم با آبگرید کردن مودم و ریست فکتوری مودم مشکل برطرف گردید ولی متاسفانه بیشتر مشکل از نت مخابرات هست
    امضای Mortal Kombat

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

4. 2 کاربر مقابل از Mortal Kombat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر مشترک
    شماره کاربری
    31093
    تشکر شده 42 بار در 13 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal Kombat فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    درود

یه مورد داشتم با آبگرید کردن مودم و ریست فکتوری مودم مشکل برطرف گردید ولی متاسفانه بیشتر مشکل از نت مخابرات هست

دقیقا مشکل از مخابراته
    خیلی دوست داشتم میدونستم ایراد از کجای کارشونه که من بتونم توجیهشون کنم

6. 2 کاربر مقابل از shahinstar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.