تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تقاضای اعلام روش به روز رسانی تلوزیون ال سی دی صنام 32 مدل SL32530GL

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    39872
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

photo تقاضای اعلام روش به روز رسانی تلوزیون ال سی دی صنام 32 مدل SL32530GL

با سلام خدمت همکاران محترم
    لطفا روش های به روز رسانی تلوزیون ال سی دی صنام مدل SL32530GLرابیان فرمایید.قبلافایل فلش مربوطه را دانلود کرده ام ولی نمی دانم چگونه نصب کنم.در ضمن درباره روش وارد شدن به سرویس مخفی تلوزیون فوق هم لطفا راهنمایی فرمایید.ایا این تلوزیون تیونر دا خلی دارد و با به روزرسانی ان می توانم شبکه های دیجیتال اچ دی را هم بگیرم؟باتشکر.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 21,742 بار در 3,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDIHAFIZI2006 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    با سلام خدمت همکاران محترم
    لطفا روش های به روز رسانی تلوزیون ال سی دی صنام مدل SL32530GLرابیان فرمایید.قبلافایل فلش مربوطه را دانلود کرده ام ولی نمی دانم چگونه نصب کنم.در ضمن درباره روش وارد شدن به سرویس مخفی تلوزیون فوق هم لطفا راهنمایی فرمایید.ایا این تلوزیون تیونر دا خلی دارد و با به روزرسانی ان می توانم شبکه های دیجیتال اچ دی را هم بگیرم؟باتشکر.
    درود

فایل فلش جهت تعمیرات و فلش کردن آیسی هست برای ابگرید استفاده نمی شود در ضمن فعلا فایلی برای ابگرید ندارد بیشتر فقط تلویزیون های اندروید فایل ابگرید هست

جهت ورود به منو مخفی : در حالت روشن دکمه منو را زده بعد اعداد 2513 را وارد کنید اگر گیرنده داخلی داشته باشد بله
    امضای Mortal Kombat

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره کاربری
    39872
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

photo تقاضای اموزش فلش زدن تلوزیون صنام 32 مدل SL32530GL

با سلام
    من فایل فلش تلوزیون فوق را از سایت دانلود کرده ام،لطفا راهنمایی فرمایید که چگونه این فایل رانصب کنم تا عملکرد تلوزیونم ارتقا یابد؟با تشکر.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کنترل ارشد سایت
    شماره کاربری
    8
    تشکر شده 21,742 بار در 3,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDIHAFIZI2006 فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    با سلام
    من فایل فلش تلوزیون فوق را از سایت دانلود کرده ام،لطفا راهنمایی فرمایید که چگونه این فایل رانصب کنم تا عملکرد تلوزیونم ارتقا یابد؟با تشکر.
    فایلی که دانلود کردید مربوط به فایل تعمیرات هست و جهت ارتقا نیست
    امضای Mortal Kombat

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید