تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نحوه تست مین برد مانیتور با پروگرامر RT809H

Threaded View

1. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیرانجمن
    شماره کاربری
    8957
    تشکر شده 106 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط samizbaz فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینید.برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید
    با درود
    چند تا مانیتور که از مین پاور و مین برد اصلی و همچنین کلید ها تشکیل شده بدون بکلایت
    به برق میزنم
    پاور ولتاژ هاش درسته
    پروگرامر RT809H را از طریق کابل VGA از پورت ISP به مین برد اصلی مانیتور وصل میکنم.
    از طریق SERIL PRINT یک اطلاعاتی از مین مینویسه که خبر از بوت ناقص مین میده...لطفا برای بوت کامل و فلش کردن از طریق کابل راهنمایی کنید
    من انواع و اقسام پروگرامر از مدل 431 فلشی تا پروگرامر جیبی آقای لاچینی تا تی ان ام 2000 و 5000 و 5000 پلاس خریدم.در نهایت گفتن RT809H بهترین گزینه برای تلویزیون و لپ تاپ هست
    متاسفانه اون موقع 500 هزار تومن بود الان من نزدیک 3 میلیون گرفتم در حالیکه هفته پیش 2200 بود..گریه م گرفت....همون دستگاهی که دو سال پیش خودم رفتم برای دوستم خریدم 500 هزار با همون بسته بندی بنفش بدون چیز اضافی....
    البته توی چین و بازار های فروش جهانی دستگاه همراه 11 آداپتور ( زیف سوکت ) همراهش عرضه میشه ولی در ایران شرکت نمایندگی از سر خیرخواهی فقط 2 عدد اداپتور زیف سوکت بیشتر نمیذاره که وقت سنگین نشه یک وقت مشتری نتونه بلندش کنه

سلام
    لطفا مدل دقیق مانیتور به همراه عکس از مین بفرستید

2. 2 کاربر مقابل از karimjavvy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.