تبليغات در Dplay

جديدترين ارسال ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برطرف کردن مشکل 6 بار چشمک زدن چراغ LED در تلویزیون سونی SONY KLV-32R402A

1. Top | #1

عنوان کاربر
    محروم شده
    شماره کاربری
    19530
    تشکر شده 56 بار در 29 ارسال

برطرف کردن مشکل 6 بار چشمک زدن چراغ LED در تلویزیون سونی SONY KLV-32R402A

با درود خدمت دوستان
    قبلا هم عرض کردم برخی از مشکلات برطرف کردن آنها برخی مواقع عجیب هستند
    یعنی شما قطعه تعویض نمی کنید..من چندی قبل با یک بار بیرون کشیدن کابل LVDS مشکل روشن شدن یک تلویزیون را حل کردم

تلویزیون سونی با مشکل 6 بار چشمک زدن چراغ پاور آن..... بذارید داخل عکس توضیح میدم که خرج تون بره..مزه داره

چاکر همه

از دهلران - تابستان جهنمی
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

2. 2 کاربر مقابل از samizbaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #2

عنوان کاربر
    محروم شده
    شماره کاربری
    19530
    تشکر شده 56 بار در 29 ارسال

amozesh

با درود خدمت دوستان

اگر تلویزیون سونی 6 بار چشمک بزنه ایراد دیگر میتونه از سوختن یک یا چند عدد led باشه که مجبور به باز کردن کل پنل تلویزیون هستید و این کار بسیار دشوار و خطرناکی هست !! چرا خطرناک؟؟؟؟
    باز کردن کل پنل و رسیدن به صفحه بکلایت ( رشته led نیاز به فضازی و میز کار خوبی میخواد که شخص به میز مسلط کامل باشه.

شما با تعدادی صفحه سفید رنگ تلق مانند درپشت لیکویید یا همان صفحه پنل هستید.. که باید به آنها یک نگهدارند بزنید ( مانند چسب که از یکدیگر باز نشوند که تا بخورند ) که مرتب بمانند

خطرناک بودن این کار به صفحه لیکویید یا همان صفحه به اصطلاح شیشه بر میگرده که دو مرحله باز کردن... و اوراق کردن تلویزیون را شامل میشه و یک بار هم سرهم کردن مجدد تلویزیون بعد از تست و تعمیر led های بکلایت میشود

مهمترین نکته در نحوه جدا کردن صفحه لیکویید از بدنه است که باید بسیار مراقب cof و برد (TI-CON )تیکان باشید.. از طرفی باید مراقب لیکویید باشید.اما بنده از همکاران شنیدم و یک دفعه مشکل برای خود من پیش آمد که صفحه لیکویید را در جایی گذاشتم و یک مشتری متاسفانه ناخواسته به آن برخورد کرد و شکست!!!
    نگهداری لیکویید بعد از باز کردن و تست و تعمیر بسیار کار مشکلی است و باید تنها الویت کاری شما فعلا خاتمه دادن به تعمیر و بسته این تلویزیون یا مانیتور باشد و همزمان از کار کردن روی پروژه دیگر خودداری کنید.

اما اخرین نکته بسته تلویزیون میشه که از شما قبل از باز کردن یک پروژه یک ظرف مخصوص درب دار با یک برچسب شامل مدل دستگاه - و اسم مشتری را به آن الصاق کنید..خیلی موارد بوده بعلت شلخته کار کردن تعدای از پیچ ها و متعلقات پروزه گم شده

نیاز است هنگام بستن از پیچ خود تلویزیون استفاده کنید .برخی پیچ ها رزوه پلاستیک برخی رزوه آهن هستند متاسفانه این نکته را برخی نادیده میگیرن.

در هنگام بستن اگر پیچی به زور پیچ میخورد از فشار وارد کردن جدا خوداری کنید..
    برخی دوستان از اشتباه استفاده کردن یا بلند بودن پیچ خبر دادن که منجر به آسیب دیدن تلویزیون یا مانیتور از قبیل یکی از مین بردها و یا صدمه دیدن صفحه لیکویید در اثر فشار زیاد و بیرون زدن پیچ از داخل لیکویید منجر شده
    همیشه به توضیح دادن زیاد نقد میشم...ولی خب باید کوچک ترین عیب و راهنمایی ها را بیان کرد چون در یکی از این کوچکی ها بزرگی نهان است..ببخشید دیگه..دست خودم نیست

با سپاس

4. 2 کاربر مقابل از samizbaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.